- Nauja
VirtuFit stačiakampis baseinas - 400 × 200 × 122 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit stačiakampis baseinas - 400 × 200 × 122 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit stačiakampis baseinas - 400 × 200 × 122 cm - smėlio spalvos - be siurblio – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description The VirtuFit Rectangular Pool - 400 x 200 x 122 cm is a spacious above-ground pool, ideal for families looking to enjoy refreshment in the garden during warm summer days. The generous dimensions provide plenty of space to relax, play, or swim together. This complete pool set comes with a powerful filter pump, pool ladder, and various maintenance accessories, ensuring you have everything you need for a carefree start to the swimming season. The VirtuFit Rectangular Pool in brief: Rectangular pool measuring 400 x 200 x 122 cm Includes powerful 530 GPH filter pump Complete set with ladder and extensive maintenance accessories Sturdy construction made of durable 3-layer PVC Robust steel frame for optimal stability Corrosion-resistant materials for long-lasting use Quick assembly without tools Vertical support legs for extra sh
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions400 x 200 x 122 cm |
| Pakuotės matmenys | 53,5 x 44,5 x 139 cm Weight53,6 kg Gewicht wanneer gevuld9.014 kg |
| Svoris su pakuote | 55 kg Thickness of the frame32 mm |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content330924 Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Swimming Pools |
| EAN kodas | 8718591686931 |
| Prekės kodas | VF13098 UnitPiece |