- Nauja
VirtuFit baseino kasetinis filtro siurblys – 300G/H
752 13006
48,00 €
Su mokesčiais
Kasetinis filtro siurblys baseinui, skirtas nuolat filtruoti vandenį ir palaikyti jį švarų bei skaidrų.
VirtuFit baseino kasetinis filtro siurblys – 300G/H
Kasetinis filtro siurblys baseinui, skirtas nuolat filtruoti vandenį ir palaikyti jį švarų bei skaidrų.
Trumpai apie produktą
- 300 G/H filtravimo našumas
- Padeda palaikyti švarų baseino vandenį
- Komplekte Type I filtro kasetė
- Lengvas montavimas ir priežiūra
- Tinka daugeliui baseinų su Ø32 mm jungtimi
Patogus naudojimas
Šis „VirtuFit“ produktas sukurtas kasdienei baseino priežiūrai ir patogiam naudojimui namuose. Kokybiškos medžiagos, aiški paskirtis ir paprasta priežiūra padeda ilgiau išlaikyti švarų, tvarkingą ir malonų naudoti baseiną.
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ – Olandijos prekės ženklas, orientuotas į patikimus, praktiškus ir lengvai naudojamus sporto bei laisvalaikio produktus. Baseinų ir jų priedų linija skirta patogiam vasaros poilsiui bei paprastai priežiūrai.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | PVC |
| Siurblys | 300 g/h |
| Komplekte | Type I filtro kasetė |
| Matmenys | 14 x 18 x 20 cm |
| Svoris | 1 kg |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Baseinai / baseinų priedai |
| EAN kodas | 8718591681301 |
| Prekės kodas | VF13006 |
| Vienetas | Vnt. |
0 Vienetas
8718591681301
Nėra atsiliepimų