- Nauja
VirtuFit stačiakampis baseinas - 300 × 210 cm - smėlio spalvos - su filtro siurblys
VirtuFit stačiakampis baseinas - 300 × 210 cm - smėlio spalvos - su filtro siurblys
VirtuFit stačiakampis baseinas - 300 × 210 cm - smėlio spalvos - su filtro siurblys – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description Meet the VirtuFit Rectangular Swimming Pool - 300 x 210 x 66 cm, the ideal choice for those looking for cooling and fun in a compact size. Thanks to its practical design, this pool fits into almost any garden while providing enough space to relax during hot summer days. This model comes with a filter pump and cartridge, allowing you to immediately enjoy crystal-clear and hygienic swimming water. The VirtuFit Rectangular Swimming Pool in brief: Compact rectangular pool of 300 x 210 x 66 cm Includes powerful filter pump with cartridge Sturdy construction of durable 3-layer PVC Robust steel frame for optimal stability Corrosion-resistant materials for a long lifespan Quick assembly without tools Vertical support legs for maximum shape retention Includes filter pump for clean swimming water This above-ground pool is supplied w
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions300 x 210 x 67 cm |
| Pakuotės matmenys | 32,5 x 24,5 x 122 cm Weight17,2 kg Gewicht wanneer gevuld3546 kg |
| Svoris su pakuote | 20 kg Thickness of the frame32 mm |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content20 minutes Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Swimming Pools |
| EAN kodas | 8718591686894 |
| Prekės kodas | VF13094 UnitPiece |