- Nauja
VirtuFit Sand filtro siurblys 800 GAL
VirtuFit Sand filtro siurblys 800 GAL
VirtuFit Sand filtro siurblys 800 GAL – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description Keep your pool water in top condition with the powerful VirtuFit Pool Sand Filter Pump - 800 GPH. This advanced filter pump with a capacity of 3028 LPH (liters per hour) offers superior cleaning compared to standard cartridge pumps. By using sand or filter glass as the filter medium, even the smallest impurities are effectively removed from the water, allowing you to enjoy a crystal-clear pool at all times. The VirtuFit Pool Sand Filter Pump in short: Powerful filter capacity of 800 GPH Superior filtration with sand or filter glass Durable and efficient in use Easy to operate with the multi-port valve Compatible with most above-ground pools Easy Installation and Maintenance The VirtuFit Pool Sand Filter Pump is designed for ease of use and maximum efficiency. Thanks to clear instructions and the universal Ø32mm connection,
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions37 x 37 x 43 cm |
| Pakuotės matmenys | 37 x 37 x 43 cm Weight6 kg |
| Svoris su pakuote | 7 kg |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content58867 Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Pool Accessories & Parts |
| EAN kodas | 8718591686986 |
| Prekės kodas | VF13103 UnitPiece |