- Nauja
VirtuFit apvalus baseinas - 305 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit apvalus baseinas - 305 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit apvalus baseinas - 305 cm - smėlio spalvos - be siurblio – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description Meet the VirtuFit Round Swimming Pool - 305 x 76 cm, the ideal choice for those looking for a durable and stylish pool for their own garden. Thanks to its compact size, this pool is perfect for smaller gardens, while providing enough space to relax and cool off on hot summer days. Thanks to the simple installation, you'll be in the pool quickly without complicated construction work. The VirtuFit Round Swimming Pool in brief: Comfortable water height for cooling off and fun High-quality construction of 3-layer PVC Robust and stable steel frame Corrosion-resistant materials for a long lifespan Quick and easy assembly without tools Vertical support legs for maximum shape retention Suitable for the whole family Sturdy and durable construction This pool is manufactured from extra sturdy and durable 3-layer PVC material, specifi
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions305 x 76 cm |
| Pakuotės matmenys | 26,5 x 18 x 122 cm Weight15,6 kg Gewicht wanneer gevuld4838 kg |
| Svoris su pakuote | 17,9 kg Thickness of the frame32 mm |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content57535 Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Swimming Pools |
| EAN kodas | 8718591686818 |
| Prekės kodas | VF13086 UnitPiece |