- Nauja
VirtuFit stačiakampis baseinas - 260 × 180 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit stačiakampis baseinas - 260 × 180 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit stačiakampis baseinas - 260 × 180 cm - smėlio spalvos - be siurblio – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description Meet the VirtuFit Rectangular Swimming Pool - 260 x 180 x 66 cm, the ideal choice for those looking for cooling and fun in a compact size. Thanks to its practical design, this pool fits easily into smaller gardens while providing enough space to relax during hot summer days. The sturdy construction and durable materials ensure a stable pool that you will enjoy for years to come. The VirtuFit Rectangular Swimming Pool in brief: Compact rectangular pool of 260 x 180 x 66 cm Sturdy construction of durable 3-layer PVC Robust steel frame for optimal stability Corrosion-resistant materials for a long lifespan Quick assembly without tools Vertical support legs for maximum shape retention Ideal for cooling off during warm summer days Sturdy construction with stable steel frame This rectangular above-ground pool is made of strong 3
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions260 x 180 x 66 cm |
| Pakuotės matmenys | 23 x 21,5 x 89,5 cm Weight14 kg Gewicht wanneer gevuld2634 kg |
| Svoris su pakuote | 15,6 kg Thickness of the frame32 mm |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content44257 Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Swimming Pools |
| EAN kodas | 8718591686870 |
| Prekės kodas | VF13092 UnitPiece |