- Nauja
VirtuFit apvalus baseinas - 244 cm - smėlio spalvos - su filtro siurblys
VirtuFit apvalus baseinas - 244 cm - smėlio spalvos - su filtro siurblys
VirtuFit apvalus baseinas - 244 cm - smėlio spalvos - su filtro siurblys – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description Meet the VirtuFit round above-ground pool of 244 x 76 cm, the ideal choice for anyone looking for a compact, durable, and stylish pool in their own garden. Thanks to its compact size, this pool offers the perfect place for relaxation and cooling off during warm summer days. This model comes with a powerful filter pump and cartridge, so you can immediately enjoy clean and clear swimming water. The VirtuFit Round Pool at a glance Includes powerful filter pump with cartridge Comfortable water height for cooling and fun High-quality construction with 3-layer PVC Robust and stable steel frame Corrosion-resistant materials for long lifespan Quick and easy assembly without tools Vertical support legs for maximum shape retention Filter pump for clean and clear swimming water This pool comes with a powerful filter pump including a
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions244 x 244 x 76 cm |
| Pakuotės matmenys | 26 x 26 x 101 cm Weight14,8 kg Gewicht wanneer gevuld3101 kg |
| Svoris su pakuote | 15,5 kg Thickness of the frame32 mm |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content68276 Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Swimming Pools |
| EAN kodas | 8718591686771 |
| Prekės kodas | VF13082 UnitPiece |