- Nauja
VirtuFit apvalus baseinas - 244 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit apvalus baseinas - 244 cm - smėlio spalvos - be siurblio
VirtuFit apvalus baseinas - 244 cm - smėlio spalvos - be siurblio – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description Meet the VirtuFit Round Swimming Pool - 244 x 76 cm, the ideal choice for those looking for a compact, durable, and stylish pool in their own garden. Thanks to its compact size, this pool offers an ideal place for relaxation and cooling off during hot summer days. Thanks to the simple installation, you can enjoy a luxury private pool in no time without complicated construction work. The VirtuFit Round Swimming Pool in brief: Comfortable water height for cooling off and fun High-quality construction made of 3-layer PVC Robust and stable steel frame Corrosion-resistant materials for a long lifespan Quick and easy assembly without tools Vertical support legs for maximum shape retention Suitable for the whole family Sturdy and durable construction This pool is manufactured from extra sturdy and durable 3-layer PVC material, sp
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions244 x 76 cm |
| Pakuotės matmenys | 26 x 20 x101 cm Weight13,4 kg Gewicht wanneer gevuld3099 kg |
| Svoris su pakuote | 14,1 kg Thickness of the frame32 mm |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content52520 Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Swimming Pools |
| EAN kodas | 8718591686788 |
| Prekės kodas | VF13083 UnitPiece |