- Nauja
VirtuFit apvalus baseinas – Ø305 x 76 cm – antracito spalvos – su filtro siurbliu
752 13002
192,00 €
Su mokesčiais
Didesnis apvalus VirtuFit Ø305 x 76 cm baseinas su filtro siurbliu, skirtas švariam vandeniui ir vasaros pramogoms kieme.
VirtuFit apvalus baseinas – Ø305 x 76 cm – antracito spalvos – su filtro siurbliu
Didesnis apvalus VirtuFit Ø305 x 76 cm baseinas su filtro siurbliu, skirtas švariam vandeniui ir vasaros pramogoms kieme.
Trumpai apie produktą
- Komplekte yra filtro siurblys ir kasetė
- Patogus vandens aukštis maudynėms
- 3 sluoksnių PVC medžiaga
- Stabilus plieninis rėmas
- Greitas ir paprastas montavimas
Patogus naudojimas
Šis „VirtuFit“ produktas sukurtas kasdienei baseino priežiūrai ir patogiam naudojimui namuose. Kokybiškos medžiagos, aiški paskirtis ir paprasta priežiūra padeda ilgiau išlaikyti švarų, tvarkingą ir malonų naudoti baseiną.
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ – Olandijos prekės ženklas, orientuotas į patikimus, praktiškus ir lengvai naudojamus sporto bei laisvalaikio produktus. Baseinų ir jų priedų linija skirta patogiam vasaros poilsiui bei paprastai priežiūrai.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Spalva | Pilka / antracito |
| Medžiaga | PVC, plieninis rėmas |
| Matmenys | 305 x 305 x 76 cm |
| Vandens linijos aukštis | 66 cm |
| Siurblys | 300 g/h |
| Prekės kodas | VF13002 |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Baseinai / baseinų priedai |
| EAN kodas | 8718591680632 |
| Prekės kodas | VF13002 |
| Vienetas | Vnt. |
0 Vienetas
8718591680632
Nėra atsiliepimų