- Nauja
VirtuFit universalus baseinas Ladder
VirtuFit universalus baseinas Ladder
VirtuFit universalus baseinas Ladder – praktiškas „VirtuFit“ produktas baseinui ir jo priežiūrai.
Aprašymas
and specifications Documents Related products Product description Enter your pool effortlessly and safely with the VirtuFit Pool Ladder! This lightweight ladder is easy to move, allowing you to access your pool from any side in a convenient way. The ladder is universally applicable and fits many different pools. The VirtuFit Pool Ladder in short: Made of durable aluminum Grip on the steps for extra ease Sturdy frame for maximum stability Available in 84 cm, 100 cm, and 122 cm height variants Extends the lifespan of the pool Strong frame and anti-slip steps The VirtuFit Pool Ladder is made from durable aluminum, ensuring a long lifespan. The sturdy frame provides maximum stability, even with intensive use. The steps are equipped with special grip, allowing you to easily step in and out of the pool, even with wet feet. The ladder is available in three heights: 84 cm, 100 cm, and 122 cm, so
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ produktai skirti patogiam vasaros poilsiui, baseino priežiūrai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Matmenys | & |
| Svoris | Dimensions40 x 111 x 84 cm |
| Pakuotės matmenys | 111 x 31,5 x 39 cm Weight0,475 kg |
| Svoris su pakuote | 0,5 kg Loadable weight80 kg |
| Garantija naudojimui namuose | 2 years |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 year |
| Garantija profesionaliam naudojimui | 0 year Content136363 Other |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Pool Accessories & Parts |
| EAN kodas | By Piece:8718591682650By 4 Piece:8718591683374 |
| Prekės kodas | VF13019 UnitPiece |