- Nauja
VirtuFit apvalus baseinas – Ø244 x 76 cm – antracito spalvos – su filtro siurbliu
752 13001
156,00 €
Su mokesčiais
Apvalus antžeminis VirtuFit Ø244 x 76 cm baseinas su filtro siurbliu, tvirtu plieniniu rėmu ir 3 sluoksnių PVC sienelėmis.
VirtuFit apvalus baseinas – Ø244 x 76 cm – antracito spalvos – su filtro siurbliu
Apvalus antžeminis VirtuFit Ø244 x 76 cm baseinas su filtro siurbliu, tvirtu plieniniu rėmu ir 3 sluoksnių PVC sienelėmis.
Trumpai apie produktą
- Komplekte yra filtro siurblys su kasete
- Tvirtas ir stabilus plieninis rėmas
- 3 sluoksnių PVC konstrukcija
- Greitas surinkimas be įrankių
- Kompaktiškas dydis sodui ar kiemui
Patogus naudojimas
Šis „VirtuFit“ produktas sukurtas kasdienei baseino priežiūrai ir patogiam naudojimui namuose. Kokybiškos medžiagos, aiški paskirtis ir paprasta priežiūra padeda ilgiau išlaikyti švarų, tvarkingą ir malonų naudoti baseiną.
VirtuFit kokybė
„VirtuFit“ – Olandijos prekės ženklas, orientuotas į patikimus, praktiškus ir lengvai naudojamus sporto bei laisvalaikio produktus. Baseinų ir jų priedų linija skirta patogiam vasaros poilsiui bei paprastai priežiūrai.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Spalva | Pilka / antracito |
| Medžiaga | PVC, plieninis rėmas |
| Matmenys | 244 x 244 x 76 cm |
| Vandens linijos aukštis | 66 cm |
| Talpa | 3086 l |
| Siurblys | 300 g/h |
| Svoris | 14,5 kg |
| Prekės ženklas | VirtuFit |
| Kategorija | Baseinai / baseinų priedai |
| EAN kodas | 8718591680625 |
| Prekės kodas | VF13001 |
| Vienetas | Vnt. |
0 Vienetas
8718591680625
Nėra atsiliepimų