Prekės aprašymas
VirtuFit CTR 1.2i yra idealus elipsinis treniruoklis, jei neturite daug laisvos vietos ir vis tiek norite mėgautis įvairiais elipsinio treniruoklio privalumais. Ši treniruoklis ne tik sutaupo vietos, bet ir po treniruotės jį lengva perkelti naudojant transportavimo ratus, kad būtų kuo geriau išnaudota vieta. Tai pirmas geras žingsnis deginant kalorijas ir gerinant kūno rengybą.
Treniruokitės patogiai su VirtuFit elipsiniu treniruokliu
Su VirtuFit CTR 1.2i Crosstrainer treniruotės tampa patrauklesnės. Naudokite žemą žingsnį, kad patogiai pradėtumėte treniruotę, ir pasirinkite programą, kad galėtumėte lengvai pradėti. 21 programa automatiškai reguliuoja pasipriešinimą arba galite patys perjungti 16 skirtingų lygių. Atlikite atsigavimo testą, kad gerai suprastumėte, koks yra jūsų kūno rengybos lygis šiuo metu. Pasirinkite vieną iš keturių širdies ritmu valdomų programų, jei norite treniruotis pagal savo širdies ritmą. Jei norite daugiau funkcijų, naudokite savo mėgstamą kūno rengybos programą. Be kita ko, VirtuFit CTR 1.2i yra suderinamas su FitShow. Atsisiunčiate tokią programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir per BlueTooth prijungiate prie treniruoklio.
Fitneso programa
VirtuFit CTR 1.2i veikia su FitShow kūno rengybos programa. Šią programą galima rasti „Google Playstore“ ir „Apple App Store“.
Naudokitės FitShow programėle treniruodamiesi VirtuFit crosstrainer arba naudokite GPS sekiklį važiuodami dviračiu ar bėgiodami! Užregistruokite savo treniruotes ir stebėkite savo rezultatus bei pažangą. Susiekite FitShow programą su Apple Health Kit ir tvarkingai išsaugokite treniruočių duomenis. Atsisiunčiate tokią programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir per BlueTooth prijungiate prie treniruoklio.
Norint naudoti „FitShow“, „Android“ įrenginiuose reikalinga bent 4.3 versija. „iOS“ reikalinga bent 9.0 versija.
Pasirinkite, ką žiūrėti naudodami VirtuFit CTR 1.2i
Išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį galite padėti priešais ekraną laikiklyje. Tokiu būdu, be kūno rengybos programų, taip pat galite žiūrėti filmą ar, pavyzdžiui, klausytis savo muzikos. Jei nestatote išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio priešais ekraną, ekrane galite sekti laiką, atstumą, širdies ritmą, pasipriešinimo lygį, greitį, programą, galingumą ir apsisukimus per minutę. Naudokite vandens butelio laikiklį šalia ekrano, kad vandens butelis būtų po ranka mankštos metu.
VirtuFit
Olandų fitneso prekės ženklas VirtuFit garantuoja puikią kokybę. Treniruokliai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, be to, daug dėmesio skiriama naudojimo patogumui, dizainui ir plačiam funkcionalumui.
Dokumentai
| Spalvos | Juoda |
| Matmenys | 105 x 60 x 160 cm |
| Pakuotės matmenys | 79 x 28,5 x 67,5 cm |
| Svoris | 26 kg |
| Svoris su pakuote | 31,5 kg |
| Vartotojo svoris | 115 kg |
| Smagračio padėtis | Galinė |
| Smagratis | 12 kg |
| Medžiagos | Plastikas Metalas |
| Maitinimo šaltinis | Maitinimo kištukas |
| Sulankstomas ar ne? | Ne |
| Programų skaičius | 21 |
| Vartotojų programų skaičius | 5 |
| Širdies ritmo kontroliuojamų programų skaičius | 4 |
| Pasipriešinimo sistema | Magnetinė |
| Pasipriešinimo lygių skaičius | 16 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Apšviestas ekranas | Taip |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Pakreipiamas ekranas | Ne |
| Monitoriaus ekranas | Laikas Atstumas Greitis Kalorijos Širdies ritmas Vatai RPM |
| Širdies ritmo matavimas | Rankiniai jutikliai |
| Krūtinės dirželio galimybė | Ne |
| Pridedamas krūtinės dirželis | Ne |
| Žingsnio ilgis | 28 cm |
| Reguliuojamas žingsnio ilgis | Ne |
| Reguliuojami pedalai/kojų atramos | Taip |
| Suderinamas su išmaniuoju telefonu | Taip |
| Ryšys | BlueTooth |
| Programėlės | „FitShow“. |
| Reguliuojamas pasipriešinimo lygis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Neslystantys pedalai | Taip |
| Planšetės laikiklis | Taip |
| Butelio laikiklis | Taip |
| AUX jungtis | Ne |
| USB prievadas | Ne |
| Integruoti garsiakalbiai | Ne |
| Surinkimui reikalingas žmonių skaičius | 1 |
| Vidutinis surinkimo laikas | 30 minučių |
| Garantinis naudojimui namuose | 2 metai |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 metų |
| Garantinis profesionalus naudojimas | 0 metų |
| Aptarnavimas namuose | Ne, nuotolinė paslauga |
| Turinys | 151976 m |
| Ugnis | VirtuFit |
| Kategorija | Elipsės |
| EAN kodas | 8719689982560 |
| Prekės kodas | VFELCTR1.2i |
| Pakuotė | dėžė |