RS900 multimedija yra puikus aparatas vartotojams, norintiems visapusiškai treniruotis namuose. Iki 22 km/h greitis, 15 lygių elektrinis nuolydis ir 55 cm bėgimo paviršius, šis bėgimo takelis taip pat turi 15 colių jutiklinį ekraną su daugialypės terpės prieiga ir „Bluetooth“ FTMS, kad jūsų bėgimo sesijos būtų kuo linksmesnės ir motyvuojančios.
RS900 bėgimo takelis yra puikus įrenginys tiems, kurie nori visapusiškai treniruotis namuose. Iki 22 km/h greitis, 15 % elektrinis nuolydis ir 55 cm bėgimo paviršius, šis bėgimo takelis gali atlikti didelio intensyvumo bėgimo treniruotes namuose.
Specifikacijos:
| Naudokite dažnį | Intensyvus |
| Maksimalus vartotojo svoris | 150 kg |
| Ilgis (cm) | 200 cm |
| Plotis (cm) | 92 cm |
| Aukštis (cm) | 159m |
| Svoris (cm) | 114 kg |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Galia (pikas / tęstis) | 4CV |
| Greitis | 1-22 km/val |
| Nuolydis | 0-15 |
| Bėgimas paviršius | 150x55 cm |
| Sulankstomas | Taip |
| Dydis sulankstytas | 137x91x166 cm |
| Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių palaikymas | Įskaitant |
Konsolė:

| Lengvos prieigos mygtukai | Taip |
| Iš anksto nustatytos programos (Prg) | 32 |
| Vartotojų profiliai (uPrg) | 5 |
| Sporto testas (FT) | Taip |
| Širdies ritmo kontrolės programa (HRC) | 3 |
| Kūno riebalų testas (BF) | Taip |
| i.Sąvoka | Taip |
| Ekranas | TFT multimedija |
PRO DAMPINGŲ SISTEMA
Su 6 didelio tankio elatomerais, kurie paskirsto smūgio vibraciją, sumažina triukšmą ir sukuria didelį pėdų bei sąnarių komfortą. pėdos ir sąnariai.
GALINGAS VARIKLIS
RS900 turi 2,5–4 AG variklį, kuris leidžia pasiekti iki 22 km/h greitį.
JUOSTO PLATUMAS
Juostos plotis 55 cm, idealiai tinka sportuoti namuose.
I.CONCEPT 3.0 FTMS
Jame yra nauja ryšio sistema su FTMS protokolu, kuris leidžia geriau suderinti su populiariausiomis kūno rengybos programomis, tokiomis kaip „Zwift“ ar „Kinomap“ ir daugeliu kitų.
0 Vienetas
Nėra atsiliepimų