Filtravimas

Stalo teniso raketės

Stalo tenisas – viena populiariausių ir mėgiamiausių sporto šakų. Nors į Lietuvą šis sportas atkeliavęs ne taip senai, tačiau tiek mėgėjų, tiek profesionalų simpatijas jau pelnė. Todėl nenuostabu, kad ir stalo teniso reikmenų pasiūla gana plati. Sporto prekių parduotuvėse galima rasti visas reikiamas priemones šiam žaidimui žaisti. Vis dėlto, kad būtų galima teisingai pasirinkti tinkamiausius ir kokybiškiausius stalo teniso reikmenis, pravartu šį tą apie juos žinoti. Na, kone sunkiau, turbūt, būtų stalo tenisą įsivaizduoti be rakečių, taigi šiek tiek apie jų sandarą ir reikalavimus.

prekes per puslapį

Stalo teniso raketės sandara ir reikalavimai

Stalo teniso raketes yra nedidelės, plokščios. Jų ilgis gali svyruoti nuo 26 iki 30 centimetrų, o plotis nuo 15 iki 17 centimetrų. Stalo teniso raketės sandara – tai pagrindas ir ant jo iš abiejų pusių esančios dvi gumos. Pagal galiojančius stalo teniso reikalavimus, stalo teniso raketės pusės turi būti skirtingų spalvų – viena iš jų raudona, kita – juoda. Raketė turi būti matinė, negali būti dengta blizgios spalvos dažais. Panašūs reikalavimai taikomi ir raketės kraštus dengiančiai medžiagai – ji negali būti blizgi, taip pat baltos spalvos.
Stalo tenisas gali būti žaidžiamas pagal amžiaus kategorijas, Esama ir suaugusiųjų, ir jaunesniųjų grupės, todėl skirtingi reikalavimai taikomi ir stalo teniso raketėms, priklausomai nuo to, kokio amžiaus sportininkas jomis naudosis. Kalbant apie tai, daugiausiai dėmesio skiriama raketės svoriui. Suaugusiam sportininkui tinkama laikoma stalo teniso raketė, kurios svoris siekia apie 95 gramus, o vaikiškas reimuo neturėtų viršyti 85 gramų. Gana aiškūs reikalavimai keliami ir raketės struktūrai. Profesionaliai sportuoti skirti reikmenys turi būti gaminami iš medžio, pastarojo svoris turi sudaryti ne mažiau nei 85 procentus bendro raketės svorio. Reglamentuotas ir gumų naudojimas. Ant raketės pagrindų tvirtinamos gumos negali viršyti 4 milimetrų. Paprastai įsigyjant raketes specializuotose prekybos vietose, kuriose užtikrinama jų kokybė, stalo teniso raketes jau būna paruoštos naudoti, jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia, tačiau laikui bėgant gali tekti keisti raketės gumas ar pan.

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku