Skersiniai

Skersiniai yra žinomas sporto inventorius kone kiekvienam. Net jei nėra tekę šiuo įtaisu naudotis sporto klube, pavyzdžių apstu ir lauko erdvėse. Ne retai atokesniuose kiemuose ar pamiškėse įrengtos aikštelės, kuriose entuziastai skersinius imasi montuoti patys, savo jėgomis. Žinoma, pastarieji nebūna tokie funkcionalūs ir kokybiški, kaip įsigyti sportinių prekių parduotuvėje, iš patikimo gamintojo, tačiau daugeliu atvejų savo funkciją atlieka puikiai. Skersiniai jau kurį laiką yra labai populiari ir praktiška priemonė, nes treniruoja rankas, pečių sritį, nugarą, teisingai atliekami pratimai padeda palaikyti taisyklingą laikyseną, išvengti nugaros skausmų. Veiksmingas net ir kybojimas ant skersinio, kurio metu tempiami nugaros raumenys ir stuburas, atpalaiduojami slanksteliai. Kurios srities raumenims tenka daugiausiai krūvio, priklauso nuo to, kaip ant skersinio laikomos rankos. Pavyzdžiui, jei delnai pasukti į priekį (įprastas įsikabinimas), didžiausia krūvio dalis tenka nugaros viršutiniams bei šoniniams raumenims, jei atvirkščiai, delnai pasukti atgal, tuomet labiausiai treniruojami trapeciniai, rombiniai ir krūtinės raumenys. Skersiniai yra universali priemonė, nes visiškai paprastai, tiesiog pakeitus rankų padėtį, galima keisti ir treniruojamas raumenų grupes. Svarbu nepamiršti, kad bet kuriuo atveju raumenims tenka didelis krūvis, todėl prieš ir po treniruočių svarbu atlikti apšilimo ir tempimo pratimus.

Skersiniai sporto prekių parduotuvėse

Kaip jau minėta, profesionalių įrenginių galima įsigyti sporto prekių parduotuvėse. Čia siūlomi skersiniai tinkantys naudoti patalpose arba lauko erdvėse. Pastarieji montuojami žemėje (yra įbetonuojami), o skirti naudoti viduje – tvirtinami specialiais, tam skirtais elementais. Tiek vienos, tiek kitos rūšies skersiniai yra labai tvirti ir kokybiški, dažyti (lauko įranga paprastai dažoma milteliniu būdu, todėl spalvos nepraranda ir po kelių eksploatacijos metų). Viduje naudojami skersiniai būna reguliuojamo aukščio, todėl visada galima pasirinkti patogiausią variantą. Sporto prekių parduotuvėse parduodami skersiniai atitinka keliamus kokybės ir saugumo reikalavimus, todėl treniruotės jais naudojantis yra efektyvios ir saugios. Be to, nekyla rūpesčių ir dėl pristatymo. Įsigijus skersinį vos per keletą dienų jis galį būti pristatytas tiesiai į pageidaujamą vietą.

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku