Filtravimas

Prekinis ženklas v

Bokso kriaušės

Bokso maišas, arba dar kitaip vadinamas bokso kriauše, gali būti gaminamas iš skirtingų medžiagų. Tarp mūsų siūlomų gaminių dominuoja sintetinės odos maišai, kurie yra užpildyti tekstile. Tai kone populiariausias variantas, kuris tinka treniruotis tiek sporto salėje, tiek ir namuose. Tokios bokso kriaušės yra gana universalios, todėl mėgstamos ir profesionalų, ir šio sporto mėgėjų ar pradedančiųjų. Kalbant apie pradedančiuosius, galima rinktis ir gaminius, tinkančius vaikams. Vaikiški bokso maišai (bokso kriaušės) yra kitokių matmenų, kiek mažesnės nei skirtos suaugusiems sportininkams ir, žinoma, gerokai lengvesnės. Pastarųjų svoris siekia 10 kilogramų. Vaikiški bokso maišai taip pat gaminami iš sintetinės odos. 

Mūsų siūlomi vaikams sportuoti skirti produktai skiriasi ir spalva. Standartiniai, suaugusiųjų sportui skirtos bokso kriaušes paprastai būna tamsesnių atspalvių (juodos, tamsiai mėlynos ir pan.), o štai vaikiškos – kur kas ryškesnės: geltonos, raudonos, oranžinės ar šių spalvų deriniai.
Tarp siūlomų gaminių yra ne tik tokių, kurie skiriasi dydžiu ar spalvomis, tačiau ir eksploatacijos ypatybėmis. Standartinė bokso kriaušė yra kabinama specialiai tam paruoštoje vietoje, bet galima rasti ir kitokių variantų, pavyzdžiui, pastatoma bokso kriaušė.

Pastatoma bokso kriaušė

Pastatoma bokso kriaušė, kitaip nei įprasti pakabinami sprendimai, išsiskiria ne tik tvirtinimo vieta, tačiau ir jo būdu. Pirmiausia, tokio tipo kriaušė yra statoma ant grindų. Čia svarbią funkciją atlieka kartu esantis bokso kriaušės pagrindas. Kad kriaušė būtų stabili ir tinkama sportuoti, pastarasis užpildomas atsvaros suteikiančiomis medžiagomis – paprastai tai būna vanduo arba jo ir smėlio mišinys. Tolimesnė pastatomos bokso kriaušės eksploatacija visiškai nesiskiria nuo tradicinių pakabinamų, tačiau ši turi viena neginčijamą privalumą – pakeisti jos buvimo vietą kur kas paprasčiau, nes netenka nei rūpintis naujais tvirtinimo elementais, nei kaip paslėpti senųjų žymes.

Bokso kriaušės – ne tik sportuoti

Be abejonės, svarbiausia bokso kriaušes paskirtis – sportas. Tačiau savo klientams – tikriems šios sporto šakos aistruoliams, galime pasiūlyti ir kitokių variantų, pavyzdžiui, bokso kriaušė – raktų pakabukas. Kad gyvenimo aistra lydėtų visur ir visada!

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku