CHF bokso švieslentė su kovos laiku, raundų numeriu, late stop laikais ir taškų rezultatu, belaidžiu valdymu.
Specifikacijos| Išmatavimai | 1800 × 800 × 90 mm |
| Matomumo atstumas | 60 m |
| Maks. skaitmens dydis | 16 cm |
| Svoris | 28 kg |
| Ekranas | Aukšto ryškumo LED |
| Matymo kampas | 160° |
| Perdavimas | Belaidis |
| Maitinimas | 230 V / 110 V |
| Valdymo pultas | Komplekte |
CHF švieslentė – belaidė bokso švieslentė, skirta rodyti kovos laiką, raundų numerį, late stop laiką, pogrįžimo signalus ir taškų rezultatą. Ši sistema turi didelius LED skaitmenis, gerai matomus iki 60 m, ir komplektuojama su valdymo pulteliu visoms bokso rungtynių funkcijoms valdyti.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 800 × 90 mm |
| Matomumo atstumas | 60 m |
| Maks. skaitmens dydis | 16 cm |
| Svoris | 28 kg |
| Ekranas | Aukšto ryškumo LED |
| Matymo kampas | 160° |
| Perdavimas | Belaidis |
| Maitinimas | 230 V / 110 V |
| Valdymo pultas | Komplekte |
| Funkcijos | |
|---|---|
| Kovos laikas | |
| Raundų numeris | |
| Pogrįžimo signalai | |
| Late stop laikas | |
| Taškų rezultatas | |
| Parinktys | |
|---|---|
| Pakartotinis ekranas (repeater) | |
| Buzzer signalas | |
Produkto privalumai:
- Galima montuoti ant sienos arba ant stovo
- Valdymas vykdomas belaidžiu pulteliu
- Aukštos kokybės LED užtikrina aiškų rodymą
- Komplekte valdymo pultas
0 Vienetas
Nėra atsiliepimų