Prekių krepšelis
Treniruoklis EXERCYCLE
Įkvėptas kelio. Sukurta dviratininkams. Išmanusis dviratis, sukurtas dviratininkų ir skirtas dviratininkams su daugybe medžiagų, skirtų intensyvesniam naudojimui.
Specifikacijos:
| Plotis (cm) | 61 |
| Svoris (kg) | 49 |
| Maks. vartotojo svoris (kg) | 150 |
| Antikoroziniai dažai | Taip |
| smagratis (kg) | 11 kg EMS |
| Užkrato pernešimas | Correa de alta rezistencia con tensor automatico |
| Q faktorius | 152 mm |
| Vairo plotis | 42 cm |
| Avarinio stabdymo mygtukas | Taip |
| Maksimalus gradientas | 25 % |
| gradientas | 25 % |
| Cambios | Cambio electronico secuencial en manetas ir monitorius |
| Didžiausias vatas | 1500 realų |
| Atsparumo lygiai | 24 |
| vatios maximos | 1500 realių |
| Butelio laikiklis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Kelių padėčių vairas (pasirinktinai) | Taip |
| Balnelio vertikalus reguliavimas | Taip |
| Balnelio horizontalus reguliavimas | Taip |
| Vertikalus vairo reguliavimas | Taip |
| Vairo horizontalus reguliavimas | Taip |
| Selektoriai vairo rankenoje | Taip |
| Vairo koto reguliavimas | 2 pozicijos |
| Balnas | BH ergo-g ng afm cromo (intercambiable) |
| Pedalai | „Wellgo wpd 981 mixtos“ („Intercambiables“) |
Geometrija
„Aerolight“ pagrindu pagamintas rėmas yra bendro „BH Fitness“ ir „BH Bikes“ tyrimų ir plėtros komandų darbo rezultatas ir garantuoja didžiausią dviračio pritaikymą vartotojui.
Panardinimas
Plento dviračio vairas su panardinimu. Leidžia laikytis tikroviškų laikysenų su labai aukštomis patvarumo garantijomis.
EDP
EDP antikorozinis metalinių dalių apdorojimas. Tai yra tas pats gydymas, kurį naudojame profesionaliems motociklams.
Integruotas perjungimas
Vairo perjungikliai leidžia keisti pasipriešinimą nepažeidžiant pedalo pozos.
EMS atsparumas
Asfalto jausmas prieš ratus dėl elektromagnetinio pasipriešinimo sistemos. Itin tylus ir tikslus vatų matavimas.
0 Vienetas
Nėra atsiliepimų