Prekių krepšelis
Šaldymo priemonės
Tai didelio našumo bėgimo takelis, pasižymintis ergonomika ir funkcionalumu bei tvirtu ir stilingu dizainu. Naudodami energiją efektyviau, galite užregistruoti mažesnes energijos sąnaudas tam pačiam efektyvumui. Tai garantuoja galią ir ilgaamžiškumą už tą pačią kainą.
| Ilgis (cm) | 210 |
| Plotis (cm) | 93 |
| Aukštis (cm) | 147 |
| Svoris (kg) | 150 |
| Maks. vartotojo svoris (kg) | 150 |
| Sustiprinta konstrukcija | Taip |
| Lengvas priėjimas | Taip |
| Antikoroziniai dažai | Taip |
| Bėgimas paviršius | 155x55 cm |
| Reguliuojami laikikliai | Taip |
| Avarinio stabdymo mygtukas | Taip |
| Slopinimo sistema | Protoninis |
| Greičio diapazonas | 0,5-20 km/val |
| Variklis | 3,5 CV |
| Maksimalus nuolydis | 15 % |
| Tepimas | Nereikia |
| Lengva įrankių juosta | Taip |
| Išmani amortizacinė sistema | Taip |
| Impulsiniai lytėjimo jutikliai ant vairo | Taip |
| Butelio laikiklis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |

| Profiliai | 18 |
| HRC | Taip |
| Rankinė programa | Taip |
| Fitneso testas | Taip |
| Vartotojo programa | Taip |
| Atsitiktinė programa | Taip |
| internetas | Taip |
| Televizija | Taip |
| Atstumo programa | Taip |
| Fatburn programa | Taip |
| Virtualus aktyvus | Taip |
| Kalbos | 28 |
| Ekrano dydis | 16" |
| Ekranas | LCD 4K |
| RFID | Taip |
| USB jungtis | Taip |
| Garso lizdas | Taip |
| MP3 jungtis | Taip |