Prekių krepšelis
Šis aparatas buvo sukurtas taip, kad pagerintų vartotojo patirtį – nuo lengvos prieigos iki juosmens atramos.
Šis aparatas buvo sukurtas taip, kad pagerintų vartotojo patirtį – nuo lengvos prieigos iki juosmens atramos.

Specifikacijos:
| Svoris (kg) | 267,6 |
| Maks. vartotojo svoris (kg) | 190 |
| Sustiprinta konstrukcija | Taip |
| Antikoroziniai dažai | Taip |
| Reguliuojami laikikliai | Taip |
| Apkrova (kg) | 95 (135 parinktis) |
| Užkrato pernešimas | 6,35 mm plieninis kabelis ir perdavimo diržas |
| „Kumtelių“ naudojimas vienodam svoriui sukurti | Taip |
| Įmagnetintos plokštės parinkiklis | Taip |
| Įpurškimo šerdies sėdynė/atramos | Taip |
| Antibakterinis apmušalas | Taip |
| Koregavimai | vadovas |
| 3 spalvų svorio indikatoriai | Taip |
| Neslystančios rankenos | Taip |
| Tarpinės apkrovos vienu judesiu | Taip |
| Objektų laikiklis | Taip |
Konsolė:

| internetas | Taip |
| Kalbos | 25 |
| Ekrano dydis | 10" |
| Ekranas | LCD 4K |
| RFID | Taip |
TARPINIAI KROVINIAI.
Tarpinėms apkrovoms suaktyvinti pakanka vieno judesio pirštu.
ATSKARINIO KAMORĖS
kad subalansuotų pratimų pradžią.
PĖDŲ PLATFORMA.
Negabaritinis ir dryžuotas saugesniam naudojimui.
0 Vienetas
Nėra atsiliepimų