Išbandykite mūsų parduotuvėse
Prekės aprašymas
VirtuFit RB 1.0 horizontalus dviratis yra tvirto ir ergonomiško dizaino, kurio maksimali apkrova yra 135 kg.
Dėl žemo horizontalaus dviračio laiptelio lengviau įlipti ir išlipti judėjimo problemų turintiems žmonėms.
Pedalai savaime pakelti, todėl galite iš karto įkišti kojas į pėdų dirželius.
Patogus atlošas puikiai tinka žmonėms, turintiems nugaros problemų.
Dviračio ilgis yra reguliuojamas, todėl kiekvienas gali juo naudotis. Tai galite padaryti pastumdami sėdynę į priekį arba atgal.
Po treniruotės dviratį galite perkelti transportavimo ratukais.
Horizontalus dviratis VirtuFit RB 1.0 turi tris paprastus tikslo nustatymus. Laiko tikslas, atstumo tikslas ir kalorijų tikslas. Naudodamiesi šiais nustatymais, jūs pasirenkate savo tikslą ir stebite savo rezultatus.
Meskite sau iššūkį nuolat koreguodami savo tikslą ir reguliuodami pasipriešinimo lygį. Naudodami 8 magnetinio pasipriešinimo parinktimis galite pasirinkti treniruotės sunkumą. Ši magnetinio pasipriešinimo sistema yra labai tyli. Naudodami paprastą ratuką galite bet kada reguliuoti sudėtingumo lygį.
Stebėkite savo parodymus ekrane. Čia rodomas laikas, atstumas, greitis, širdies ritmas ir sunaudotos kalorijos.
Norėdami parodyti širdies ritmą, pirmiausia turite jį išmatuoti. Tai galite padaryti laikydami jutiklius kairėje ir dešinėje sėdynės juostose.
VirtuFit RB 1.0 Recumbent turi integruotą planšetinio kompiuterio laikiklį konsolėje. Tai leidžia žiūrėti mėgstamą TV programą ar serialą treniruotės metu.
Dokumentai
| Spalvos | Juoda |
| Matmenys | 143 x 60 x 82 cm |
| Pakuotės matmenys | 79 x 58 x 22,5 cm |
| Svoris | 24 kg |
| Svoris su pakuote | 27 kg |
| Vartotojo svoris | 135 kg |
| Smagratis | 8 kg |
| Medžiagos | Aliuminis Plastikas Metalas |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Sulankstomas ar ne? | Ne |
| Pasipriešinimo sistema | Magnetas |
| Pasipriešinimo lygių skaičius | 8 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Spalvotas ekranas | Ne |
| Monitoriaus ekranas | Laikas Atstumas Greitis Kalorijos Širdies ritmas |
| Širdies ritmo matavimas | Rankiniai jutikliai |
| Krūtinės dirželio galimybė | Ne |
| Pridedamas krūtinės dirželis | Ne |
| Reguliuojamos rankenos | Ne |
| Suderinamas su išmaniuoju telefonu | Ne |
| Reguliuojamas pasipriešinimo lygis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Planšetės laikiklis | Taip |
| Butelio laikiklis | Ne |
| AUX jungtis | Ne |
| USB prievadas | Ne |
| Integruoti garsiakalbiai | Ne |
| Surinkimui reikalingas žmonių skaičius | 1 |
| Vidutinis surinkimo laikas | 30 minučių |
| Surinkimo sudėtingumas | Vidutinis |
| Garantinis naudojimui namuose | 2 metai |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 metų |
| Garantinis profesionalus naudojimas | 0 metų |
| Aptarnavimas namuose | Ne, nuotolinė paslauga |
| Turinys | 103095 |
| Gamintojas | VirtuFit |
| Kategorija | Gulintieji |
| EAN kodas | 8719689982492 |
| Prekės kodas | VFRBIKE1.0 |
| Pakuotė | dėžė |