CBF bokso švieslentė su laikmačiu, rezultatu, raundų numeriais, šalies kodu ir signaliniu ragu, belaidžiu valdymu.
Specifikacijos| Išmatavimai | 1800 × 800 × 90 mm |
| Matomumo atstumas | 60 m |
| Maks. skaitmens dydis | 16 cm |
| Svoris | 24 kg |
| Ekranas | Aukšto ryškumo SMD LED |
| Matymo kampas | 160° |
| Perdavimas | Belaidis |
| Maitinimas | 230 V / 110 V (tinklas) |
| Valdymo pultai | 5 teisėjams |
CBF švieslentė – belaidė bokso švieslentė, kuri gali būti montuojama ant sienos arba ant ratų stovo. Ši švieslentė rodo bokso kovų laiką, taškų rezultatą, raundų numerį, laimėtų raundų skaičių, šalies kodą ir signalą (ragą).
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 800 × 90 mm |
| Matomumo atstumas | 60 m |
| Maks. skaitmens dydis | 16 cm |
| Svoris | 24 kg |
| Ekranas | Aukšto ryškumo SMD LED |
| Matymo kampas | 160° |
| Perdavimas | Belaidis |
| Maitinimas | 230 V / 110 V (tinklas) |
| Valdymo pultai | 5 teisėjams |
| Funkcijos | |
|---|---|
| Laikmatis | |
| Rezultatas (0–99) | |
| Laimėtų raundų skaičius | |
| Raundų numeris | |
| Šalies kodas | |
| Signalinis ragas | |
| Parinktys | |
|---|---|
| Pakartotinis ekranas (repeater) | |
| Lazerinis spausdintuvas | |
Produkto privalumai:
- Gali būti montuojama ant sienos arba ant ratų stovo
- Optimizuotas matomumas dėl homogeniško LED apšvietimo ir anti‑atspindžio Perspex paviršiaus
- 10 metų garantija medžiagoms ir 3 metai LED ekranui
0 Vienetas
Nėra atsiliepimų