- −10%
Prekės aprašymas
Už tokią mažą kainą gausite labai gerą treniruoklį.
Šis treniruoklis yra tvirtos ir stabilios konstrukcijos.
Ekrane galite matyti šiuos parodymus: laiką, atstumą, suvartojamų kalorijų kiekį, širdies ritmą ir greitį.
Pasipriešinimas taip pat lengvai reguliuojamas sukant apkrovos rankenėlę, galima rinktis iš 8 apkrovos lygių.
Jei turite nelygias grindis, tai nėra problema, šis dviratis turi reguliuojamas kojytes stabilumui išgauti.
Taip pat yra vieta telefonui ar planšetiniam kompiuteriui, todėl mankštos metu galėsite žiūrėti filmą ar serialą.
Jei naudojimo metu jaučiatės ištroškę, vandens buteliuką galite lengvai paimti iš butelio laikiklio, esančio po ekranu.
Dokumentai
| Spalvos | Juoda |
| Matmenys | 110 x 58 x 132 cm |
| Pakuotės matmenys | 72 x 28,5 x 51 cm |
| Svoris | 22,6 kg |
| Svoris su pakuote | 25 kg |
| Vartotojo svoris | 120 kg |
| Smagratis | 8 kg |
| Medžiagos | Plastikas Metalas |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Sulankstomas ar ne? | Ne |
| Programų skaičius | 0 |
| Pasipriešinimo sistema | Magnetinė |
| Pasipriešinimo lygių skaičius | 8 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Spalvotas ekranas | Ne |
| Pakreipiamas ekranas | Ne |
| Monitoriaus ekranas | Laikas Atstumas Greitis Kalorijos Širdies ritmas |
| Širdies ritmo matavimas | Rankiniai jutikliai |
| Krūtinės dirželio galimybė | Ne |
| Pridedamas krūtinės dirželis | Ne |
| Reguliuojama sėdynė | Taip |
| Reguliuojamos rankenos | Taip |
| Maks. vartotojo ūgis | 190 cm |
| Suderinamas su išmaniuoju telefonu | Ne |
| Reguliuojamas lygis | Taip |
| Transportavimo ratai | Ne |
| Planšetės laikiklis | Taip |
| Butelio laikiklis | Taip |
| AUX jungtis | Ne |
| USB prievadas | Ne |
| Integruoti garsiakalbiai | Ne |
| Surinkimui reikalingas žmonių skaičius | 2 |
| Vidutinis surinkimo laikas | 30 minučių |
| Surinkimo sudėtingumas | Lengva |
| Garantinis naudojimui namuose | 2 metai |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 metų |
| Garantinis profesionalus naudojimas | 0 metų |
| Aptarnavimas namuose | Ne, nuotolinė paslauga |
| Priedai | Itin platus stabilizatorius |
| Turinys | 104652 |
| Gamintojas | VirtuFit |
| Kategorija | Treniruokliai |
| EAN kodas | 8719743573161 |
| Prekės kodas | VFHTR 1.0 |
| Pakuotė | dėžė |
1 Vienetas
Nėra atsiliepimų