- −10%
Prekės aprašymas
VirtuFit Low Entry Bike 1.0 treniruoklis turi žemą užėjimo profilį, kas leidžia patogiau užlipti ir nulipti nuo treniruoklio. Dviratis treniruoklis yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie retkarčiais nori treniruotis namuose ir kuriems ypač svarbu nuolat judėti. 1.0 taip pat idealiai tinka naudoti reabilitacijai.
VirtuFit Low Entry Bike 1.0 Exercise Bike reiškia, kad treniruotės būtų prieinamos kiekvienam. Tai prasideda nuo lengvo įėjimo ir išėjimo. Norint sėdėti ant Low Entry 1.0, nereikia aukštai kelti kojos. Taigi net judėjimo problemų turintys žmonės gali naudotis šiuo treniruokliu.
Treniruoklis suteikia galimybę treniruotis 8 skirtingais lygiais. Juos reguliuojate naudodami magnetinę stabdžių sistemą, pasukant rankenėlę.
Dokumentai
| Spalvos | Juoda |
| Matmenys | 105 x 51 x 143 cm |
| Pakuotės matmenys | 1 dėžutė: 105,5 x 25,5 x 66,5 – 2 dėžutė: 60 x 28 x 20 cm |
| Sėdynės aukštis | 110 cm |
| Svoris | 29 kg |
| Svoris su pakuote | 32,5 kg |
| Vartotojo svoris | 140 kg |
| Smagratis | 19 kg |
| Medžiagos | Plastikas Metalas |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Sulankstomas ar ne? | Ne |
| Programų skaičius | 0 |
| Pasipriešinimo sistema | Magnetas |
| Pasipriešinimo lygių skaičius | 8 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Spalvotas ekranas | Ne |
| Pakreipiamas ekranas | Ne |
| Monitoriaus ekranas | Laikas Atstumas Greitis Kalorijos Širdies susitraukimų dažnis RPM |
| Širdies ritmo matavimas | Rankiniai jutikliai |
| Krūtinės dirželio galimybė | Ne |
| Pridedamas krūtinės dirželis | Ne |
| Reguliuojama sėdynė | Taip |
| Reguliuojamos rankenos | Taip |
| Maks. vartotojo ūgis | 200 cm |
| Maks. atstumas tarp pedalų ir sėdynės | 95 cm |
| Suderinamas su išmaniuoju telefonu | Ne |
| Reguliuojamas pasipriešinimo lygis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Planšetės laikiklis | Taip |
| Butelio laikiklis | Taip |
| AUX jungtis | Ne |
| USB prievadas | Ne |
| Integruoti garsiakalbiai | Ne |
| Surinkimui reikalingas žmonių skaičius | 2 |
| Vidutinis surinkimo laikas | 30 minučių |
| Surinkimo sudėtingumas | Lengva |
| Garantinis naudojimui namuose | 2 metai |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 metų |
| Garantinis profesionalus naudojimas | 0 metų |
| Aptarnavimas namuose | Ne, nuotolinė paslauga |
| Priedai | Žemas įėjimas |
| Turinys | 178901 |
| Gamintojas | VirtuFit |
| Kategorija | Treniruokliai |
| EAN kodas | 8719325757187 |
| Prekės kodas | VFLEB1.0 |
| Pakuotė | Dėžė |
1 Vienetas
Nėra atsiliepimų