- −12%
Išbandykite mūsų parduotuvėse
Prekė iš ekspozicijos !!!
Prekės aprašymas
„VirtuFit Run Fit“ sulankstomas bėgimo takelis yra kompaktiškas, stabilus ir patogus naudoti! Su šiuo bėgimo takeliu galite pasiekti 14 km/h greitį ir rinktis iš 40 skirtingų treniruočių programų.
Šis bėgimo takelis, kaip rodo pavadinimas, yra visiškai sulankstomas. Dviejų didelių mygtukų pagalba bėgimo takelis sulankstomas per kelias sekundes. Dabar manysite, kad šis bėgimo takelis yra mažiau stabilus, bet tai tikrai netiesa. Bėgimo takelio svoris yra 115 kg, jis yra labai stabilus ir tylus.
Šis bėgimo takelis turi 40 programų variantų, tad visada rasite jums tinkantčią. Ypač intervalinės treniruotės yra gerai pateiktos programos apžvalgoje. Tai padės jums sudeginti dar daugiau kalorijų ir žymiai pagerinti jūsų formą.
Dokumentai
| Spalvos | Juoda |
| Matmenys | 142 x 76 x 115 cm |
| Pakuotės matmenys | 151 x 69 x 19,5 cm |
| Išmatavimai sulankstyto | 142 x 76 x 18 cm |
| Bėgimo paviršiaus matmenys | 120 x 40 cm |
| Svoris | 38,5 kg |
| Svoris su pakuote | 43 kg |
| Vartotojo svoris | 115 kg |
| Medžiagos | Plastikas Metalas |
| Maitinimo šaltinis | Maitinimo kištukas |
| Sulankstomas ar ne? | Taip |
| Programų skaičius | 40 |
| Greitis | 0,8 - 14 km/val |
| Ekrano tipas | LED |
| Apšviestas ekranas | Taip |
| Spalvotas ekranas | Ne |
| Pakreipiamas ekranas | Ne |
| Monitoriaus ekranas | Laikas Atstumas Greitis Kalorijos Širdies ritmas |
| Širdies ritmo matavimas | Rankiniai jutikliai |
| Krūtinės dirželio galimybė | Ne |
| Pridedamas krūtinės dirželis | Ne |
| Nuolatinė variklio galia | 1,25 AG |
| Variklio didžiausia galia | 3 AG |
| Automatinis nuolydis | Ne |
| Suderinamas su išmaniuoju telefonu | Ne |
| Reguliuojamas lygis | Taip |
| Transportavimo ratai | Taip |
| Avarinis sustojimas | Taip |
| Planšetės laikiklis | Taip |
| Butelio laikiklis | Ne |
| AUX jungtis | Ne |
| USB prievadas | Ne |
| Amortizacija | Taip |
| Greitas greitis | Taip |
| Surinkimui reikalingas žmonių skaičius | 1 |
| Vidutinis surinkimo laikas | 15 min |
| Surinkimo sudėtingumas | Lengvas |
| Garantinis naudojimui namuose | 3 metai |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 0 metų |
| Garantinis profesionalus naudojimas | 0 metų |
| Aptarnavimas namuose | 3 metai |
| Priedai | Šviečiantis LED ekranas, transportavimo ratai, pilnai sulankstomas, su specialia užpildymo anga bėgimo takelio alyvai |
| Turinys | 203170 |
| Gamintojas | VirtuFit |
| Kategorija | Bėgimo takeliai |
| EAN kodas | 8719325758276 |
| Prekės kodas | VFLORUNFIT |
| Pakuotė | dėžė |