Bokso pirštinės

Boksas – gerai žinoma, tačiau kasdien vis labiau populiarėjanti sporto šaka, kuria užsiimama jau ne vieną dešimtmetį. Apstu ne tik šiuo sportu profesionaliai ar mėgėjiškai užsiimančių sportininkų, tačiau ir įvairias varžybas stebinčių aistruolių, sekančių visas šios srities naujienas. 

Įnikus į boksą, kaip ir bet kurią kitą sporto šaką, pastaroji tampa ne tik pramoga, bet kone ir gyvenimo būdu. Siekiantys aukštų rezultatų susiduria su didžiuliais iššūkiais, turi daugiau dėmesio skirti sveikatai, mitybai, o svarbiausia – saugumui. Saugumas bokso ringe, tiek treniruočių, tiek rimtų varžybų metu ar užsiimant šiuo sportu mėgėjiškai, nėra vien tik tinkamai paruošta arena ar kita vieta, tačiau ir kokybiškas inventorius. Vienas svarbiausių ir kone labiausiai sportininką apsaugančių elementų yra bokso pirstines, kurios kovos ar treniruotės metu atlieka labai svarbią funkciją. 

prekes per puslapį

Bokso pirštinių paskirtis

Galima išgirsti klaidingų idėjų, jog bokso pirštinės yra tik sportininko aksesuaras. Be abejonės, tai netiesa ir jos atlieka kur kas svarbesnę funkciją. Pirmiausia – apsaugo sportininko kūną. Pirštinės maunamos ant vienos iš jautriausių ir lengviausiai pažeidžiamų kūno dalių – rankų. Jos pridengia kovos metu dažnai nukenčiančias vietas – krumplius. Šių sąnarių traumos yra labai skausmingos ir gali turėti rimtų pasekmių. Ir tai dar ne viskas – boksas yra sportas, kurio vienas pagrindini bruožų – ypatingą pagarba priešininkui. Mūvint bokso pirštines saugiau yra ne tik pačiam sportininkui, tačiau ir jo priešininkui. Kovos metu rizika jį rimtai sužeisti tampa gerokai mažesnė.

 Kaip pasirinkti bokso pirštines

Jei šiuo sportu tik pradedate užsiimti – tuomet geriausia yra pasitarti su specialistu ir, žinoma, matuotis. Tai pats paprasčiausias būdas pasirinkti patogias ir poreikius atitinkančias prekes. Tačiau jei boksu užsiimate jau kurį laiką ir tvirtai žinote, kokio gaminio Jums reikia – tuomet bokso pirstines galite įsigyti patogiausiu būdu: tiek sporto prekių parduotuvėje, tiek ir internetu. Viskas ko reikia nepamiršti – rinktis patikimą ir profesionalų pardavėja, kuris galėtų garantuoti dėl siūlomų prekių kokybės. 

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku