Prekių krepšelis
- −15%
Prekės aprašymas
Flow Fitness Perform X5i Crosstrainer yra galingas elipsinis treniruoklis, kuris siūlo visapusišką treniruotę tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams. Su pažangiomis funkcijomis ir stilingu dizainu X5i padeda pasiekti savo kūno rengybos tikslus ir pakelti treniruotes į kitą lygį.
Naudodami X5i cross trainer treniruotės intensyvumą galite reguliuoti pagal asmeninius poreikius ir kūno rengybos lygį dėl 15 % nuolydžio ir 20 skirtingų pasipriešinimo lygių. Nesvarbu, ar norite švelnios kardio treniruotės, ar intensyvios intervalinės treniruotės, X5i gali padaryti viską.
Pasirinkę 10 programų, įskaitant 2 vartotojo programas, HIIT programą ir dar daugiau, galite lengvai paįvairinti savo treniruočių rutiną ir mesti sau iššūkius.
X5i apšviestas LCD ekranas pateikia aiškią, išsamią informaciją apie jūsų treniruotę, įskaitant greitį, atstumą, laiką, kalorijas ir širdies ritmą. Tokiu būdu galite lengvai stebėti savo pažangą ir pagerinti savo veiklą.
„Cross trainer“ integruoti garsiakalbiai leidžia treniruotės metu klausytis mėgstamos muzikos, sukuriant motyvuojančią ir energingą atmosferą, kad galėtumėte išnaudoti visas savo galimybes.
Integruotas ventiliatorius maloniai vėsina intensyvios treniruotės metu.
X5i turi reguliuojamus pedalus, leidžiančius sutelkti dėmesį į skirtingus kojų raumenis. Kaitaliodami tris skirtingas pozicijas, treniruojate visus kojų ir sėdmenų raumenis.
„Flow Fitness Perform X5i“ yra pusiau profesionalus, todėl jis yra puikus pasirinkimas namuose ir mažose treniruoklių salėse. Nesvarbu, ar esate rimtas sportininkas, ar tiesiog norintis palaikyti formą, X5i turi tvirtą rėmą, kurio maksimali apkrova yra 150 kg, o tai užtikrina jums reikalingą patvarumą ir kokybę.
Pagrindinės X5i Crosstrainer savybės
- Indukcinė stabdžių sistema (EMS)
- 10 treniruočių programų
- Spartieji klavišai ant rankenų
- Suderinamas su Kinomap
- Automatinis nuolydis iki 15%
- Reguliuojami pedalai 3 padėtyse
- Žingsnio ilgis 51 cm
Naudodami X5i cross trainer treniruotės intensyvumą galite reguliuoti pagal asmeninius poreikius ir kūno rengybos lygį dėl 15 % nuolydžio ir 20 skirtingų pasipriešinimo lygių. Nesvarbu, ar norite švelnios kardio treniruotės, ar intensyvios intervalinės treniruotės, X5i gali padaryti viską.
Treniruotės su įvairiomis programomis
Pasirinkę 10 programų, įskaitant 2 vartotojo programas, HIIT programą ir dar daugiau, galite lengvai paįvairinti savo treniruočių rutiną ir mesti sau iššūkius.
X5i apšviestas LCD ekranas pateikia aiškią, išsamią informaciją apie jūsų treniruotę, įskaitant greitį, atstumą, laiką, kalorijas ir širdies ritmą. Tokiu būdu galite lengvai stebėti savo pažangą ir pagerinti savo veiklą.
„Cross trainer“ integruoti garsiakalbiai leidžia treniruotės metu klausytis mėgstamos muzikos, sukuriant motyvuojančią ir energingą atmosferą, kad galėtumėte išnaudoti visas savo galimybes.
Integruotas ventiliatorius maloniai vėsina intensyvios treniruotės metu.
Pedalai reguliuojami keliose padėtyse
X5i turi reguliuojamus pedalus, leidžiančius sutelkti dėmesį į skirtingus kojų raumenis. Kaitaliodami tris skirtingas pozicijas, treniruojate visus kojų ir sėdmenų raumenis.
Tinka naudoti namuose ir pusiau profesionaliam naudojimui
„Flow Fitness Perform X5i“ yra pusiau profesionalus, todėl jis yra puikus pasirinkimas namuose ir mažose treniruoklių salėse. Nesvarbu, ar esate rimtas sportininkas, ar tiesiog norintis palaikyti formą, X5i turi tvirtą rėmą, kurio maksimali apkrova yra 150 kg, o tai užtikrina jums reikalingą patvarumą ir kokybę.
Dokumentai
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | 205 x 61 x 175 cm |
| Pakuotės matmenys | 168 x 58,5 x 86,5 cm |
| Svoris | 94,5 kg |
| Svoris su pakuote | 100 kg |
| Vartotojo svoris | 150 kg |
| Smagračio padėtis | Už |
| Smagratis | 5,5 kg |
| Medžiagos | Plastikas Metalas |
| Maitinimas | Maitinimas iš tinklo |
| Sulankstomas ar ne? | Ne |
| Programų skaičius | 10 |
| Vartotojų programų skaičius | 2 |
| Širdies ritmo kontroliuojamų programų skaičius | 2 |
| Pasipriešinimo sistema | Elektromagnetinė-Indukcinė |
| Pasipriešinimo lygių skaičius | 20 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Apšviestas ekranas | Taip |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Pakreipiamas ekranas | Ne |
| Monitoriaus ekranas | Laikas Atstumas Greitis Kalorijos Širdies susitraukimų dažnis Vata RPM |
| Širdies ritmo matavimas | Krūtinės dirželio rankų jutikliai |
| Krūtinės diržo pasirinkimas | Taip, bluetooth |
| Pridedamas krūtinės dirželis | Ne |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Reguliuojamas žingsnio ilgis | Ne |
| Reguliuojami pedalai/kojų atramos | Taip |
| Maks. vartotojo ūgis | 210 cm |
| Maks. nuolydžio kampas | 15 % |
| Suderinamas su išmaniuoju telefonu | Taip |
| Ryšys | Bluetooth |
| Tikslus aukščio pareguliavimas (stabilumui išgauti) | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Neslystantys pedalai | Taip |
| Plančetės laikiklis | Taip |
| Vandens butelio laikiklis | Taip |
| AUX jungtis | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| HDMI | Ne |
| Integruoti garsiakalbiai | Taip |
| Naudojimo namuose garantija | 3 metai |
| Garantija pusiau profesionaliam naudojimui | 2 metai |
| Profesionalaus naudojimo garantija | 2 metai |
| Namų paslauga | 3 metai |
| Turinys | 850122 |
| Prekės ženklas | „Flow Fitness“. |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| EAN kodas | 8718591680007 |
| Prekės kodas | FFP23401 |
| Pakuotė | Pakuotė |
1 Vienetas
Nėra atsiliepimų