Svarmenys

Svarmenys – patogus, praktiškas ir universalus įrankis, kuris puikiai tinka bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Svarmenimis naudotis gali tiek vyrai, tiek moterys ar jaunuoliai. Didžiausias svarmenų privalumas – kiekvienas gali pasirinkti norimą svorį pagal tai, kokiu tikslu renkasi įš įrankį naudoti. Pavyzdžiui, moterys, kurioms svarbu padailinti kūno linijas, paprastai renkasi lengvesnius svarmenis. Tuo tarpu vyrai, kurie orientuojasi į raumenų masę ir siekia ją kuo labiau padidinti, renkasi sunkesnius. Svarmenų universalumas lemia jų populiarumą, todėl šis įrankis naudojamas gana plačiai ir jais galima atlikti daugybę pratimų.

prekes per puslapį

Svarmenys neužima daug vietos, dėl šios priežasties juos įprasta matyti ne tik sporto klubuose ar salėse, tačiau ir namuose. Svarmenis laikyti nereikia skirti specialios erdvės namuose, dažniausiai jie telpa po lova ar laikomi vonioje, kad kiekvieną rytą atlikti pratimus būtų patogu. Naudoti šiuos įrankius nevengia ir vyresnio amžiaus žmonės, kadangi jie neapkrauna raumenų (pasirinkus nedidelio svorio svarmenis), bet priešingai – teigiamai veikia jų tonusą, todėl padeda neprarasti jėgų, palaiko geresnę odos būklę (ji nesuglemba, atvirkščiai, nei leidus raumenims nusilpti). Pasirinkus sunkesnius svarmenis, efektyviai veikiama raumenų apimtis, ji ima akivaizdžiai didėti. Kartu su raumenų mase didėja ir jų jėga, todėl svarmenys puikiai tinka norintiems pasiekti ir aukštus rezultatus.

Bet kokiu atveju, pasirinksite sunkesnius ar lengvesnius svarmenis, treniruositės norėdami padailinti kūno linijas ar padidinti raumenų apimtį ir jėgą, svarmenys teigiamai veikia organizmą, ypač kraujotaką. Dėl to greitėja medžiagų apykaita, juntama daugiau energijos, sportuojantys būna žvalesni. Sistemingos treniruotės didina kaulų, sąnarių atsparumą, jie ne taip greitai lūžta, sumažėja traumų tikimybė. Vyresnio amžiaus žmonėms aktualu, kad treniruotės svarmenimis stabdo kaulų retėjimą, stiprina imunitetą, padeda kovoti su kraujagyslių ir širdies ligomis. Keletas nesudėtingų pratimų, atliktų naudojantis šiais įrankiais, slopina netgi nemiga, taigi investuojate ne tik į gerą savijautą, tvirtesnį kūną, bet taip pat ir į kokybišką poilsį. Svarmenų yra įvairių tipų, todėl kiekvienas pasirinks jo poreikius geriausiai atitinkantį variantą.

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku