Grifai

Grifus įprasta matyti kaip štangos arba hantelio sudedamąja dalį (priklauso nuo pastarųjų dydžio) ant kurios montuojami svarmenys. Kad pastarieji tvirtai laikytųsi, grifai yra su užraktais, kurie užfiksuoja uždėtus svorius ir neleidžia jiems nukristi (norintys būti tikri, kad ši funkcija bus atliekama kokybiškai, grifus turėtų įsigyti sporto prekių parduotuvėje). Tačiau grifai yra kur kas universalesnis elementas ir gali būti naudojamas ne tik kaip pagalbinė konstrukcijos dalis, bet ir kaip pagrindinis treniruotės įrankis, skirtas atlikti nesudėtingus pratimus, apšilimą, mat be papildomo svorio yra gana nesunkus.
Svoriai, kurie montuojami ant grifų, priklauso nuo fizinio pasirengimo, o jais atliekami pratimai, pirmiausia, skirti stiprinti rankų raumenis ir didinti jų apimtis. Treniruotės štangomis ir hanteliais (trumpesni arba ilgesni grifai su skirtingo svorio papildomais svoriais) yra ypač populiarios kultūrizmo srityje, nes efektyviai didina raumenų galią ir jėgą.

 • Olimpinis hantelinis grifukas

  Olimpinis hantelinis grifukas

  Kodas: 70 0023
  25.00 €
 • Fiksuoto svorio grifai Hex

  Fiksuoto svorio grifai Hex

  Kodas: 70 335
  133.00 €
 • Užraktas olimpiniam grifui PRO

  Užraktai olimpiniam grifui PRO

  Kodas: 705 6096
  20.00 €
 • Olimpinis užveržiamas užraktas 2,6kg

  Olimpinis užveržiamas užraktas 2,5kg

  Kodas: 70 0036
  28.00 €
 • Užraktas olimpiniam grifui

  Užraktas olimpiniam grifui

  Kodas: 70 0035
  3.00 €
 • Užraktas olimpiniam grifui

  Užraktas olimpiniam grifui

  Kodas: 70 00331
  3.00 €
 • NEOPRENINIS RIEŠO JĖGOS DIRŽAS SU SAGTIMI

  NEOPRENINIS RIEŠO JĖGOS DIRŽAS SU SAGTIMI

  Kodas: 016 331
  13.00 €
 • Paminkštinimas grifui

  Paminkštinimas grifui

  Kodas: 70 7056
  10.00 €
 • Paminkštinimas grifui Amaya

  Paminkštinimas grifui Amaya

  Kodas: 705 609631
  8.00 €
 • Paminkštinimas grifui Amaya pro

  Paminkštinimas grifui PRO

  Kodas: 70 9803
  7.00 €
 • Paminkštinimas grifui Amaya pro

  Paminkštinimas grifui Amaya pro

  Kodas: 705 609630
  9.00 €
 • Kaklo apsauga grifui amaya

  Kaklo apsauga grifui amaya

  Kodas: 705 55083
  16.00 €

prekes per puslapį

Pratimai, atliekami su svoriais

Svarbu paminėti, kad nuo to, kaip laikomas grifas (kokia yra rankų padėtis, atstumas tarp delnų), priklauso, kuri raumenų grupė bus labiausiai treniruojama. Vienas dažniausiai atliekamų pratimų – štangos (ilgesnio grifo ir svorių) kėlimas stovint, pėdos laikomos pečių plotyje, o štanga keliama priešais save. Tokios treniruotės metu ypač efektyviai treniruojami bicepsai, didinama jų masė, jėga ir apimtis. Atliekant tokį pratimą reikėtų daug dėmesio atkreipti į taisyklingą kojų padėtį ir laikyseną, antraip pratimas gali pakenkti. Kojos turėtų stovėti tvirtai, o nugarą reikėtų išlaikyti tiesią. Nepatariama pradėti nuo didelių svorių. Pradedantieji ar dar apšylantys turėtų rinktis lengvesnius svarmenis, kad nebūtų patempi raumenys. Kone populiariausias pratimas naudojant hantelius – kilnoti juos iškart abiem rankomis (vieną ranką su hanteliu keliant, kita leidžiama). Čia taip pat labai svarbu pėdų padėtis ir laikysena. Taip pat paties kėlimo technika – hanteliai keliami rankas laikant šonuose, lenkiant jas per alkūnes ir tuo pačiu metu sukant delnus į save. Tokios treniruotės metu didžiausias krūvis taip pat tenka bicepsams, tačiau, žinoma, treniruojami ir kiti rankų raumenys.

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku