Filtravimas

Prekinis ženklas v

Pirštinės sportui

Pirštinės yra svarbus aksesuaras užsiimant daugeliu sporto šakų ir naudojamos tiek kovų, tiek ir treniruočių metu. Jų atliekama funkcija – ne tik estetinė, kur kas svarbiau yra apsaugoti rankas, vienas jautriausių kūno sričių, taip pat tvirčiau suimti treniruotis skirtą įrangą ir kt. Sportuoti skirtos pirštinės gali būti skirtingo modelio, dizaino, skirtos naudoti užsiimant skirtingos rūšies sportu, taip pat – gaminamos iš skirtingų medžiagų. Sportinių pirštinių pasiūla gana gausi, todėl pravartu šį tą apie jas žinoti, kad būtų galima pasirinkti geriausiai tinkančias. Tačiau pirmiausia – apskritai apie jų struktūrą ir paskirtį.

prekes per puslapį

Sportinių pirštinių struktūra ir paskirtis

Kaip jau minėta, pirštinės sportui apsaugo rankas, taip pat jos pridengia paprastai gana gausiai prakaituojančias sritis – delnus, todėl suteikia galimybę gerokai stabiliau ir tvirčiau laikyti įrangą, svorius. Be to, daugeliui sportininkų pirštinės tampa ir aksesuaru – jos derinamos prie aprangos, avalynės ir kitų dalykų. Kalbant apie sportinių pirštinių struktūra – ji standartinė. Ertmės, į kurias kišami pirštai, uždengia juos iki krumplių. Ties riešu sportinės pirštinės yra su dirželiais, kurie jas stabiliai laiko ant rankos. Dirželiai reguliuojami pagal sportininko riešo plotį, todėl dėvint tokias pirštines juntamas maksimalus komfortas. Pirštinės išorė ir vidus gali būti skirtingos struktūros, siūtos ir užpildytos skirtingomis medžiagomis. Tai priklauso nuo gamintojo ir pirštinių modelio.

Odinės sportinės pirštinės

Odinės sportinės pirštinės yra kone tvirčiausias ir populiariausias pasirinkimas. Tokios pirštinės tinkamos naudoti užsiimant fitnesu, atliekant jėgos treniruočių pratimus. Jas dėvėti gali tiek sportininkai vyrai, tiek ir moterys. Odinės sportinės pirštinės yra itin atsparios, be to puikiai praleidžia orą, apsaugo delnus nuo prakaito sankaupų.
Šis universalus sprendimas atitiks kiekvieno skonį, nes tarp siūlomų produktų esama ir šviesesnių, ir tamsesnių atspalvių odinių pirštinių. Taip pat galima rinktis gaminius, kurių sudėtyje yra ir poliesterio: tai šiek tiek lengvesnės pirštinės, kurių vidinė delno dalis iš odos, o išorinė – iš medžiagos. Šios pirstines sportui skirtos moterims, spalvų bei modelių pasirinkimas taip pat gana gausus.

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku