Filtravimas

Chronometrai ir žingsniamačiai

Chronometrai ir žingsniamačiai – kad pasiektumėte dar aukštesnių rezultatų. Siūlome rinktis iš gausybės kokybiškų, patikimų gamintojų siūlomų chronometrų ir žingsniamačių. Tai priedai, suteikiantys galimybę fiksuoti ir stebėti pasiekimus, jų progresą. UAB „Euroatletas“ komanda visada pasirengusi padėti išsirinkti geriausiai kiekvieno kliento poreikius atitinkantį produktą. Daugelį siūlomų prekių galite apžiūrėti tiek Vilniuje, tiek Kaune esančiose mūsų parduotuvėse, kur į visus Jums rūpimus klausimus atsakys mūsų specialistai. 

prekes per puslapį

Chronometrai

Chronometras – tikslus, laiką skaičiuojantis prietaisas, puikiai tinkantis nustatyti, per kokį laiką atliktas vienas ar kitas pratimas, įveikta distancija einant, bėgant ar plaukiant. Chronometras plačiai naudojamas ne tik mėgėjų, bet ir ugdymo įstaigose, atliekant sportininkų profesionalų pasiekimų stebėjimus, fiksuojant rezultatus varžybų metu. Šis įrenginys žinomas nuo seno, tačiau jo dizainas ir paskirtis gerokai pakitę. Tarp UAB „Euroatletas“ siūlomų chronometrų rasite skirtingų spalvų ir modelių produktų, lengvų ir patogių naudoti bei nešiotis su savimi (chronometrai yra kompaktiško dydžio, juos patogu įsidėti į kišenę ar pasikabinti ant kaklo). Daugelis siūlomų produktų turi ir papildomų funkcijų – veikia ne tik chronometras, bet ir kalendorius, laikrodis ar žadintuvas, yra galimybė skaičiuoti tarpinį laiką ir kt.

Žingsniamačiai

Žingsniamatis – ypač pastaruoju metu išpopuliarėjęs įrenginys, kuomet aktyvumas ir sveika gyvensena užima vis svarbesnį vaidmenį kiekvieno kasdienybėje. Žingsniamatis – tai puiki priemonė norintiems skaičiuoti per tam tikrą laiką einant ar bėgant įveiktą atstumą. Šie įrenginiai nedideli, todėl juos be vargo galima pasiimti kartu einant bet kur ir tokiu būdu visą parą stebėti įveikto kelio ilgį ar žingsnių skaičių. Viskas, ką reikia padaryti, norint sekti šios dienos savo aktyvumą – tai įjungti žingsniamatį ir įsidėti jį į kišenę, rankinę ar kur kitur. Naudotis žingsniamačiu ne tik naudinga (nuolat galite sekti, kiek per dieną judate), tačiau ir įdomu. Palyginti žingsniamačio rodmenis su šeimos nariais, artimaisiais ar draugais tampa vis populiariau. Žingsniamatis – tai sveikas ir naudingas įprotis, o gaminių įvairovė suteikia galimybę užtikrinti, kad rasite geriausiai lūkesčius ir galimybes atitinkantį gaminį. 

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku