Filtravimas

Prekinis ženklas v

Bokso maišai

Intensyvios ir sistemingos treniruotės – aukštų rezultatų garantas. Tai žino kiekvienas sportininkas, todėl jų grafikas yra labai įtemptas ir gerai apgalvotas. Žinoma, profesionalams efektyviai treniruotis padeda jų treneriai, nuolat sekantys sportininkų rezultatus, mėgėjai pasiekimus fiksuoja savaip. Nepaisant to, vieta, kur galėtų vykti treniruotės, o dar tiksliau – kur būtų reikalingas tam inventorius, būtina visiems. Kalbant apie boksą, treniruotė gali būti dvejopa – su treneriu / kolega arba individuali. Pirmuoju atveju reikalingos apsaugos, padedančios išvengti asistento traumų. Antruoju – bokso maišai. Treniruojantis naudojant bokso maišus antras žmogus sportininkui nėra reikalingas, ir tai yra vienas didžiausių šio treniruočių būdo privalumų. O taip pat – sportininkas pats pasirenka treniruotės ritmą, jos intensyvumą. Netenka taikyti prie kolegos ar trenerio tempo. Bokso maisai suteikia maksimalaus komforto galimybę, nes sportininkas gali susikaupti, treniruotė visiškai priklauso nuo jo paties, o tai padeda orientuotis į tikslą ir pasiekti aukštesnių rezultatų. 

Bokso maišų dydis ir naudojimas

Bokso maišai gali būti skirtingų dydžių ir formų. Vienas iš dažniausiai naudojamų yra ritinio formos bokso maišas, kurio svoris gali siekti iki 50 kilogramų. Tokie maišai paprastai gaminami iš dirbtinės odos, kuri yra atspari smūgiams, tvirta, greit neplyšta. Šie bokso maisai gali būti naudojami tiek sportuojant profesionaliai, tiek boksu užsiimant ir mėgėjiškai, tvirtinami ir sporto salėse, ir namuose įrengtose sporto erdvėse bei kitose vietose. Tvirtinant bokso maišą namuose, reikėtų gerai pasirinkti vietą – ji turi būti gana erdvi. Taip pat apskaičiuoti, kokiu atstumu nuo sienos maišas turėtų būti kabinamas, kad treniruojantis nepasiektų sienų, jų neapgadintų, nenubrauktų dažų ir pan. Tuomet pasirinkti laikiklį arba kitą Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį bokso maišo tvirtinimo variantą. Maišo tvirtinimas – labai svarbu. Kuo geriau jis pakabintas, tuo efektyvesnės ir rezultatyvesnės bus. Kaip patikrinti ar Jūsų bokso maišas pritvirtintas kokybiškai? Testas labai paprastas – tiesiog kuo mažiau į jį smūgiuojant maišas juda, tuo kokybiškiau jis yra pritvirtintas. 

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku