Raketės guma Evolution MX-S Išdidinti

Raketės guma Evolution MX-S

Tibhar Evolution MX-S - į sukimą orientuota Evolution serijos guma. 

Išsamesnė informacija apie prekę

Pasirinktos prekės savybės

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

36,00 €

45,00 €

Sumažinta kaina!

-20%

Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com
NEMOKAMAI atsiimkite ar apžiūrėkite prekę mūsų parduotuvėje:

Kaune (Birželio 23-iosios g. 27A)

I-V: 9-18 val. VI: 9-14 val.


Gaukite prekę į Jums patogią vietą:
Pristatymas kurjeriu į namus:
2-3 d.

Naujas gumos dantukų geometrinis išdėstymas leido sukurti gumą, išlaikančią ilgesnį kontaktą su kamuoliuku ir suteikiančią kiekvienam smūgiui daugiau energijos. Dėl naujai atskleistų gumos lankstumo galimybių, MX-S tapo lengviau perprantama ir priderinama prie bet kokio žaidimo stiliaus, paremto kamuoliuko sukimo ir greičio savybėmis. Dėl atliktos techninės pažangos, sukuriant visiškai naujos struktūros kempinę ir paviršių, kamuoliuko ir raketės sąlyčio momentas tapo ilgesnis, taip išskirdamas Evolution gumas iš kitų. Būtent ši savybė nulėmė ir didesnį kamuoliuko jautimą bei jo kontrolės galimybes.

MX-S turi būti renkamasi žaidėjų, turinčių greitus rankų judesius ir gerą techniką. Tiek arti stalo, tiek ir atsitraukus MX-S guma demosntruoja vienodas galimybes smūgiuoti. Evolution MX-S žaidimui pasirinko didžioji dauguma Tibhar Bundeslygos ir nacionalinių rinktinių žaidėjai!

Evolution - nulemta natūralios atrankos.
Daugybė metų praėjo nuo idėjos sukurti stalo teniso gumą profesionalams, kol galutinė vizija buvo įsisavinta kartu su galimybėmis gaminti tokią gumą dideliais kiekiais, išlaikant aukštos kokybės reikalavimus, kurių sulaukiama iš įvairaus lygio žaidėjų visame pasaulyje. Šiuo "eksperimentiniu" laikotarpiu pagaminta ir išbandyta daugybė įvairių gumų prototipų. Lyg sudėtingas, gilaus supratimo ir įgūdžių reikalaujantis menas gali būti įvertinos paieškos ir bandymai tiek mažomis, tiek didelėmis partijomis gaminti profesionalams skirtą stalo teniso gumą, pasižyminčią lanksčiu ir itin kibiu paviršiumi bei aukštos kokybės kempine, suteikiančia pakankamą galią ir jautrumą kamuoliukui bet kokioje žaidimo situacijoje, kiek įmanoma prailginant kamuoliuko ir raketės sąlyčio momentą. Paieškų laikotarpiu tarp 40-ies kūrybiniame procese dalyvaujančių mokslininkų, technologų, aukštos kvalifikacijos specialistų ir profesionalių sportininkų nuolat vyko vadinamas "minčių (idėjų) lietus": nuo pat pirmųjų prototipų iki galutinės naujų gumų serijos. Rezultatai kalba patys už save: Evolution yra pasaulinės klasės ir aukščiausios kokybės gumų priešakyje. Evolution gaminamos keleto tipų: skirtingi PRO-Tension gumos paviršiaus variantai suderinti su skirtingomis RED-Power kempinės versijomis.

Red Power Sponge (RPS) Technology.
Šviesiai raudonos spalvos, atvirų porų, nuostabi - Red Power Sponge kempinė - tai daug metų trukusių technologinių tyrinėjimų rezultatas ir Evolution gumų pagrindas. Naujai išvystyta ir sukurta kempinė suteikia skirtingą poveikį skirtingose žaidimo situacijose: tikslumą ir jautrumą kamuoliukui pasyvaus žaidimo metu, kontrolę užtikrinantį ilgesnį kamuoliuko ir raketės kontaktą pirmųjų topsų prie stalo metu ir pilną jėgą (kartu su doze katapultos efekto) baigiamųjų smūgių metu.

Pro Tension Technology.
Daug metų tyrinėjimų ir įvairių technologinio vystymo programų reikėjo, kad galiausiai pavyktų sukurti labai kibų Pro Tension gumos paviršių, praturtintą kamuoliuko sukimo savybėmis. Sujungtas su skirtingų versijų Red Power Sponge kempine, šis derinys evoliucionavo į aukštųjų technologijų profesionalių gumų seriją - Tibhar Evolution.
Atliktų tyrinėjimų visumą sudarė išbandyta galybė skirtingo kaučiuko tarpusavio derinių, įvairūs gumos dantukų išdėstymo, jų ilgio, pločio, atitolimo vienas nuo kito deriniai, kol visa atvedė iki elastingo, kibaus ir stabilaus gumos paviršiaus sukūrimo ir gamybos. Ir ne tik laboratoriniai kriterijai pagrindžia aukštus naujo paviršiaus standartus: pasaulinės klasės žaidėjai, kaip Vladimiras Samsonovas, yra iš esmės patenkinti.

  • Greitis 125
  • Sukimas 120
  • Kontrolė 80
  • Tipas OFF+

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašykite atsiliepimą

Raketės guma Evolution MX-S

Raketės guma Evolution MX-S

Tibhar Evolution MX-S - į sukimą orientuota Evolution serijos guma. 

Parašykite atsiliepimą

Reikia patarimo?

Patarsime kuri prekė geriausia Jūsų situacijoje ir padėsime išsirinkti tinkamiausią prekę.

+370 616 73725
arba palikite užklausą

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku