Filtravimas

Nardymo įranga

Euroatletas atstovauja vienus žinomiausių nardymo įrangos gamintojų pasaulyje – Tusa ir Waterproof. Tusa yra Japonijos kompanija, iš kurios importuojama visa nardymo iranga, tai: plaukmenys, naro kaukės, kvėpavimo vamzdeliai, plūdrumo kompensavimo liemenės (BCD), kvėpavimo reguliatoriai naro prietaisai ir kompiuteriai. Waterproof yra Švedijos kompanija, visame pasaulyje žinoma, kaip geriausių nardymo hidrokostiumų bei aksesuarų gamintoja. Waterproof hidrokostiumai itin ergonomiški, jų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tarptautinėse parodose jie įvertinti daugybe apdovanojimų. Waterproof sauso tipo kostiumai neturi sau lygių pagal inovatyvių technologijų panaudojimą. Povandeninės medžiokles reikmenis tiekia italų firma Seac Sub.

Taip pat importuojame platų asortimentą iš gamintojų Taivanyje. Tai kokybiški, bet nebrangūs produktai – povandeniniai prožektoriai, naro pirštinės, kaukės, plaukmenys, kostiumai bei kiti reikmenys  povandeninei medžioklei.

Mūsų nardymo centre taip pat organizuojami PADI kursai narams.

Produktų grupės


 • Plaukmenys Tusa Hyflex Switch Pro

  Plaukmenys Tusa Hyflex Switch Pro

  Kodas: 73 0107+L
  159.00 €
 • Pirštinės IST Kevlar 5mm

  Pirštinės IST Kevlar 5mm

  Kodas: 757 680+M
  28.00 €
 • Vaikiškas hidrokostiumas IST 3mm

  Vaikiškas hidrokostiumas IST 3mm

  Kodas: 757 80+S
  56.00 €
 • Hidrokostiumas Aropec 5mm

  Hidrokostiumas Aropec 5mm

  Kodas: 064 5116+S
  89.00 €
 • Vaikiški apsauginiai marškinėliai Aropec

  Vaikiški apsauginiai marškinėliai Aropec

  Kodas: 064 310+S
  19.00 €
 • Vaikiški apsauginiai marškinėliai Aropec Heroic

  Vaikiški apsauginiai marškinėliai Aropec Heroic

  Kodas: 064 3568+S
  23.00 €

prekes per puslapį

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku