Filtravimas

Plaukimo akiniai, kepuraitės, glaudės

Plaukimo akiniai – būtinas atributas ne tik profesionaliems plaukikams, bet ir baseinų bei kitų vandens pramogų mėgėjams. Jie apsaugo akis nuo įvairių pažeidimų, kuriuos galima patirti plaukiant ar nardant vandenyje. Akys yra labai jautrios pažeidimams ir dirgikliams, o plaukimo akiniai sudaro patikimą barjerą tarp akių paviršiaus ir vandens, apsaugo nuo sąlyčio su purvu, cheminėmis medžiagomis, kurios naudojamos baseinuose. Be to, plaukimo akiniai suteikia galimybę po vandeniu matyti daug geriau – tai svarbus privalumas mėgstantiems nardyti. Plačiau aptarkime pagrindines funkcijas ir privalumus, kuriuos suteikia plaukimo akiniai.

prekes per puslapį

Akių apsauga yra pagrindė plaukimo akinių funkcija, naudinga plaukiojant bet kokiomis sąlygomis. Baseinų vanduo, priklausomai nuo baseino užimtumo, gali būti užterštas, be to, jam valyti naudojamos cheminės medžiagos, dirginančios akis. Plaukiojant atviruose vandens telkiniuose akys susiduria su purvu, įvairiomis mažomis aštriabriaunėmis dalelėmis ir, žinoma, bakterijomis – visa tai gali sukelti nemalonius ir ilgalaikius padarinius. Dėl šių priežasčių plaukimo akiniai rekomenduojami visada, kai galimas vandens sąlytis su akių paviršiumi. Jie ne tik sudaro fizinį barjerą, bet ir saugo akių zoną nuo vandens prasisunkimo.

Kitas svarbus privalumas, kurį suteikia šie akiniai, yra geresnis matomumas po vandeniu. Būtent šią plaukimo akinių savybę labai vertina ir profesionalūs sportininkai. Jei mėgstate lankytis baseine ar vandens parkuose, plaukimo akiniai leis jaustis daug patogiau: jei nardydami užsimerkiate, išklysti iš plaukimo takelio lengva, o susidūrimas su kitais baseino lankytojais nėra malonus, kartais gali baigtis netgi traumomis. Atviruose vandens telkiniuose plaukimo akiniai atveria naują matymo lauką: galite tyrinėti povandeninį pasaulį, stebėti gyvūniją ir augmeniją.

Jei nešiojate kontaktinius lęšius, žinote, kad maudytis su jais nepatartina. Šios gydytojų rekomendacijos priežastis – bakterijos ir galimos akių infekcijos, be to, sąlytis su vandeniu visada sudaro prielaidas pamesti kontaktinius lęšius. Bet štai plaukimo akiniai patikimai apsaugo akis nuo bet kokio sąlyčio su vandeniu, todėl galite maudytis su kontaktiniais lęšiais ir viską puikiai matyti.

Apsaugokite savo akis ir mėgaukitės pašėlusiomis maudynėmis - tai privalumai, kuriuos suteikia plaukimo akiniai!

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku