Filtravimas

Nardymo kaukės

Nardymo kaukės suteikia galimybę puikiai matyti po vandeniu ir yra nepamainomas atributas nardymo mėgėjams. Be to, šios kaukės puikiai apsaugo akis nuo neigiamo vandens poveikio – bakterijų, cheminių medžiagų ir įvairių kietų objektų, kurie gali sukelti fizinius akies paviršiaus pažeidimus.

prekes per puslapį

Šiuolaikinės nardymo kaukės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios puikiai prisitaiko prie galvos formos ir leidžia po vandeniu jaustis patogiai. Nardymo kaukės kraštai patikimai priglunda ir apsaugo nuo vandens prasiskverbimo – taip kaukė užtikrina gerą matomumą esant po vandeniu ir visapusišką akių apsaugą. Reguliuojami nardymo kaukės dirželiai leidžia pritaikyti kaukes individualiai, todėl išsirinkti tinkamą nebus sudėtinga.

Nardymo kaukės varijuoja savo spalvomis bei formomis, todėl galite rinktis iš plataus asortimento. Ieškodami labiausiai tinkamos, atkreipkite dėmesį į kaukės parametrus. Nardymo kaukės gali turėti rėmą arba būti be jo, vieno ar dviejų stiklų ir pan. Kaukės su dvigubus stiklu labiau primena akinius ir sudaro mažesnį atstumą nuo kaukės paviršiaus iki akių – taip išgaunamas platesnis matymo kampas. Nardymo kaukės su šoniniais stiklais paprastai yra didesnio tūrio, jos leidžia geriau matyti periferijoje. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į pačių stiklų formą – žemyn prailginta forma leis geriau matyti objektus, kurie yra apačioje. Taigi, bendra kaukės išvaizda nėra vien tik dizaino elementai – čia viskas turi savo paskirtį ir į tai reikėtų atsižvelgti renkantis, tad gerai įvertinkite, kas nardant jums yra svarbu.

Puikus matymas po vandeniu leidžia atrasti povandeninį pasaulį ir mėgautis jo grožiu. Net jei neplanuojate vykti į tolimus kraštus ar užsiimti profesionaliu nardymu, nardymo kaukė suteiks naujų potyrių ir maudantis ežere, upėje bei kituose atviruose vandens telkiniuose. Lietuvoje vandens telkiniai dažnai pasižymi drumstumu, todėl matomumas po vandeniu yra prastas. Jei norite panardyti būtinai naudokite nardymo kaukę, kuri leis matyti priešais esančius objektus, vandens telkinio dugną. Net ir įprastoms maudynėms nardymo kaukės naudojimas suteikia daugiau galimybių, o jei ruošiatės vykti į tolimesnius kraštus, savo nardymo kaukės tikrai nepalikite namuose.

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku