Filtravimas

Hidrokostiumai

Hidrokostiumai – viena svarbiausių vandens pramogų inventoriaus dalis. Pastaroji lemia ne tik tai, kaip laisvai galėsite judėti užsiimdami viena ar kita vandens sporto šaka, bet ir tai, kiek šilumos pavyks išlaikyti kostiumo viduje. Hidrokostiumų esama labai įvairių ir kiekvienas jų skiriasi ne dėl gamintojo, tačiau ir sudėtimi, paskirtimi. Ne visi hidrokostumai vienodai pritaikyti pramogauti vandenyje, tad svarbu žinoti, kaip teisingai pastarąjį pasirinkti.

prekes per puslapį

Kaip pasirinkti hidrokostiumą?

Hidrokostiumo paskirtis – izoliuoti kūną, kad jis nesušlaptų, nepraleisti į vidų vandens. Taip pat – apsaugoti sportininką nuo vėjo ir šalčio. Kiekvienas užsiimantis vandens pramogomis ar kažkuria vandens sporto šaka, hidrokostiumą turėtų rinktis konkrečiai pagal poreikius, mat pastarieji nuo žalingo aplinkos poveikio gali saugoti skirtingais būdais ir intensyvumu. Taigi, renkantis hidrokostiumą reikėtų įvertinti, kiek laiko paprastai praleidžiate vandenyje, kiek daug ir ar intensyviai judate, ar vietos, kuriose dažniausia tenka pramogauti ar sportuoti yra itin vėjuotos, kokia vidutinė vandens temperatūra tose apylinkėse bei, kone svarbiausia, kokio poveikio iš hidrokostiumo tikitės – kad jis tik neišleis šilumos ar kad ir šildys? Tai ypač aktualus klausimas renkantis hidrokostiumas, skirtus pramogauti bei sportuoti skirtingais metų laikais. Veikiausiai sutiksite, kad šiltuoju metų laikų ar tiesiog gana šiltuose regionuose (ypač jei pramogomis užsiimti planuojama ne Lietuvoje), šildantys hidrokostiumai nėra praktiškas pasirinkimas. Reikėtų nepamiršti ir judesių laisvumo – jums tinkantis hidrokostiumas neturėtų jų varžyti. Norint išsirinkti išties gerą ir kokybiška hidrokostiumą, kuris suteiks galimybę pajusti maksimalų komfortą sportuojant ar pramogaujant, bet kokiu atveju geriausia pasitarti su specialistais, kurie neabejotinai pasiūlys labiausiai poreikius ir galimybes atitinkantį sprendimą.

Mūsų siūlomi hidrokostiumai

Mūsų parduotuvėje visada galite įsigyti kokybiškų, iš patikimų medžiagų pagamintų hidrokostiumų. Mūsų komanda visada pasirengusi atsakyti į jums rūpimus klausimu ir padėti išsirinkti tiek perkant internetu, tiek apsilankius vienoje iš mūsų parduotuvių.
„EuroAtletas“ siūlomi hidrokostiumai – tai visada platus asortimentas, puikus aptarnavimas, saugus prekių pristatymas ir palankios kainos, tad neabejojame, kad čia kiekvienas apsilankęs klientas ras tai, ko ieško. 

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku