Elipsinis treniruoklis Vision Fitness X20

Įprasti elipsiniai treniruokliai nėra tokie galingi kaip Vision Fitness X20 modelis, todėl šis labiau tinka intensyviam darbui ar net eksploatuoti sporto klube. Nestandartinio dydžio pedalai ne tik suteikia galimybę patogiai treniruokliu naudotis bet kokio sudėjimo žmogui, tačiau taip pat nevaržo judesių ir kuria natūralaus bėgimo ar ėjimo įspūdį. 

Išsamesnė informacija apie prekę

Pasirinktos prekės savybės

 • Elegant

2,050.00 €

Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com

Gaukite prekę į Jums patogią vietą:
Pristatymas kurjeriu į namus:
2 - 4 savaitės

Šis elipsinis treniruoklis kupinas potogumų. Plokštesnio profilio pedalų judėjimo elipsė užtikrina natūralų judėjimo jausmą. Padidinti pedalai pritaikyti bet kokiam kūno sudėjimui. Pulsą lengvai galite patikrinti naudodami rankų pulso sensorius ant nejudančių rankenų. Kompiuterių palyginimo lentelę atsisiųskite žemiau.


Švelnus mechanizmo veikimas

Kiekvieno elipsinio treniruoklio pedalų judėjimo švelnumas ir stabilumas priklauso nuo smagračio svorio ir varomojo skriemulio dydžio santykio. Visi Vision Fitness® elipsiniai treniruokliai turi didelį sukamosios jėgos santykį ir itin sunkius smagračius, todėl mynimas yra stabilus, patogus ir labai švelnus.

 

Sprint 8®

Ypatinga 20 minučių Sprint 8® programa (Elegant ir Touch konsolės) medicininiais tyrimais įrodyta didinanti energijos kiekį, efektyviai mažinanti antsvorį ir skatinanti liesos raumenų masės augimą dėl treniruotės metu išskiriamų augimo hormonų.

 

Natūralus judėjimas

Tobulas elipsės judėjimas turi simuliuoti naturalų ėjimą arba bėgimą. Vision Fitness® treniruoklių pedalų judėjimas yra ištobulintas taip, kad kojos judėtų visiškai natūraliai. Plokštesnė elipsės forma ir ilgas žingsnis sukuria patogią ir natūralią treniruotę kiekvieno tipo vartotojams.

 

Ergonimika

Vartotojai gali lengvai patikrinti pulsą treniruotės metu naudodami šiuos anatomiškai pagla ranką išformuotus laikiklius.

 

Kokybė mažiausiose detalėse

Vision Fitness® kreipia tokį dėmesį į treniruoklių kokybę, kokio ir tikėtumėtes iš aukščiausio lygio gamintojo. Šiuose elipsiniuose treniruokliuose rasite tik aukštos kokybės chromuotus bėgelius, o ne dažytus strypus ar šiukšles renkančius lovelius ratukams, todėl reikalauja mažiau prežiūros ir tarnauja ilgiau. Vision Fitness bėgelį apgaubiantys ratukai suteikia papildomo stabilumo ir ilgaamžiškumo.

 

Ištrūkite su Passport®

Įsivaizduokite pradėję treniruote savo namuose, finišuojate kaimelyje Italijoje. Passport™ media grotuvas (parduodamas atskirai), palaikantis Virtual Active™ technologiją, tai HD video kokybės treniruotės apipavidalinimas, įspūdingiausiose pasaulio vietose. Grotuvas lengvai sinchronizuojamas su namų televizorium.

 

Virtual Active™ programavimas

Norite pakeisti aplinką? Treniruotei reikia šiek tiek motyvacijos? Virtual Active™ video programos, kurias rasite Touch ir Elegant konsolėse, suteikia butent tai. Pasileiskite įvairiais maršrutais pačiose gražiausiose pasaulio vietovėse ir stebėkite kaip kinta greitis ir pasipriešinimas važiuojant smėliu ar keliu.

 

Telemetrinė sistema

Bevielis Polar® siųstuvas ir telemetrinis dirželis leidžia nesirūpinti rankų pulso sekimu ir rankas laikyti jums patogiausioje pozicijoje. Ši funkcija yra ideali tiems, kas dažnai naudoja širdies darbo stiprinimo programas ir nori sekti dar tikslesnius duomenis. 

 • Pasipriešinimo lygiai 20 lygių
 • Maksimali apkrova 135 kg
 • Ilgis 189 cm
 • Plotis 65 cm
 • Aukštis 166 cm
 • Kompiuteris Su programom
 • Pasipriešinimo sistema ECB elektromagnetinis stabdis
 • Programų skaičius 5 - 17 priklausomai nuo kompiuterio pasirinkimo
 • Reguliuojami pedalai Nėra
 • Transportavimo ratukai Yra
 • Pulso matavimas Rankų pulso sensoriai, telemetrinė sistema
 • Garsiakalbiai Yra (tik su Elegant ir Touch kompiuteriais)
 • Svoris 85,5 kg
 • Smagračio svoris 10,5 kg
 • Tarpas tarp pedalų 0 cm
 • Užlipimo aukštis 25 cm
 • Žingsnio ilgis 51 cm
 • USB jungtis Yra

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašykite atsiliepimą

Elipsinis treniruoklis Vision Fitness X20

Elipsinis treniruoklis Vision Fitness X20

Įprasti elipsiniai treniruokliai nėra tokie galingi kaip Vision Fitness X20 modelis, todėl šis labiau tinka intensyviam darbui ar net eksploatuoti sporto klube. Nestandartinio dydžio pedalai ne tik suteikia galimybę patogiai treniruokliu naudotis bet kokio sudėjimo žmogui, tačiau taip pat nevaržo judesių ir kuria natūralaus bėgimo ar ėjimo įspūdį. 

Parašykite atsiliepimą

Reikia patarimo?

Patarsime kuri prekė geriausia Jūsų situacijoje ir padėsime išsirinkti tinkamiausią prekę.

+370 616 73725
arba palikite užklausą

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku