Šiame įraše - dar vienas mankštos namuose vaizdo pamokų paketas. Su sunkiasvoriu kamuoliu pratimai atliekami nesukeliant didelio triukšmo, todėl mankštos su jais yra puikus sprendimas namų aplinkai. Didinkite savo ištvermę, jėgą ir koordinaciją - treniruotės su pasunkintais kamuoliais tam pritaikytos itin veiksmingai!
Pasirūpinkite savo sveikata ir neleiskite aptingti raumenims. Su Atletas įranga ir BE1 trenerių komanda mankštinkitės namuose su vaizdo įrašais. Su Pasipriešinimo juostomis galite mankštinti viršutinę kūno dalį, kojas ir kitas kūno dalis - svarbiausia - šių gumų teikiama nauda Jūsų fizinei būklei yra didžiulė.
Atletas.lt siūlo mankštintis namuose visiems, kuriems trūksta judėjimo. Ir profilaktiškai tiems, kurie anksčiau judėjo daugiau, bet dėl karantino suvaržymų yra priversti likti namuose. Vaizdo įrašuose esančios treniruotės padės Jums mankštintis savarankiškai. Straipsnyje rasite atsakymą, kaip išsirinkti tinkamiausią mankštos juostą. Namuose mankštintis galite dar efektyviau!
Kovo 25 d. - gegužės 9 d. laikotarpyje sportuokite namuose kartu su https://www.atletas.lt/ produkcija. Sekite naujienas ir mankštų ieškokite: https://www.atletas.lt/lt/blog bei pasirūpinkite, kad turėtumėte treniruotėms reikiamą inventorių, kurį įsigyti galite https://www.atletas.lt/. Treniruokitės su pasipriešinimo gumomis, sunkiasvoriu kamuoliu, stepu ir kita įranga!
„Euroatletas“ jau ne vienerius metus sklandžiai savo veiklą vystanti įmonė, kuri ne tik prekiauja įvairiomis sporto prekėmis, įranga, skirta treniruotis tiek profesionaliai, tiek mėgėjiškai, tačiau ir gali pasigirti aukšta, paties „Euroatleto“ gaminamų prekių kokybe. Per dagiau nei dešimtmetį klientams pristatėme ne vieną produktą, tarp kurių yra ir gimnastikos prekių, ir lauko ar vidaus sporto erdvių įrangos, ir krepšinio inventoriaus: lentų, la
Showing 1 to 5 of 23 (1 Pages)

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku