Kaip pradėti sportuoti namuose? Pirmas žingsnis - išsirinkti labiausiai patinkančią sporto įrangą tarp visų sporto prekių gausos. Pristatome populiariausią ir patogiausią sporto inventorių, nuo kurio pradėti sportuoti namuose yra paprasčiausia.
Mankštinkitės su įvairia sporto įranga: siūlome treniruočių namuose programą, kurioje pratimai atliekami su keliais sporto inventoriais vienu metu: ar žinojote, kaip taisyklingai atlikti pratimus ant gimnastikos kamuolio, bet tuo pačiu panaudoti ir hantelius bei svorius? Atsakymą pateikiame šiame straipsnyje. Išlikite aktyvūs!
Gimnastikos kamuoliai yra skirti ne vien sėdėjimui, tačiau net ir sėdint ant jų, gerinsite savo pusiausvyrą. Kokius pratimus atlikti su gimnastikos kamuoliu - galite pamatyti šiame straipsnyje. Atletas.lt siūlo gausų gimnastikos kamuolių pasirinkimą, todėl galėsite išsirinkti mėgstamiausio atspalvio kamuolį, derantį prie namų sienų ar kitų atributų.
Kaip atlikti masažą namuose sau? Pasitelkite sportininkų klubo parengta programa su masažiniais kamuoliukais ir išsimasažuokite kaklą, pėdas bei pratimus pritaikykite kitoms kūno dalims. Atletas.lt Jums siūlo platų masažinių kamuoliukų asortimentą, kad išsirinktumėte savo atvejui tinkamiausią.
Masažiniai volai yra skirti Jūsų raumenų atpalaidavimui ir kraujotakos gerinimui. Treniruočių programa - šio straipsnio viduje. Rekomenduojame pratimus su volais atlikti norint pagerinti ir judrumą, tad puikiai tiks ir vaikams, kurie linkę judėti mažiau.
Rodoma nuo 1 iki 5. Viso 35 rezultatų (1 puslapis)

Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku