Apie mus

Džiaugiamės, jog domitės UAB "Euroatletas" veikla, kurią trumpai galima apibūdinti kaip - specializuotos sporto prekių parduotuvės, sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. Kviečiame labiau susipažinti su mumis ir mūsų veikla.


UAB "Euroatletas" įkurta 2003 metų kovo mėnesį. Mūsų specializacija - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. Esame orientuoti į aukštą kokybės lygį.

Gamyba - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, jai skiriamas ypatingas dėmesys, pradedant projektavimu, baigiant kokybės kontrole bei garantiniais įsipareigojimais. Prieš septynis metus pradėti kuklūs eksperimentai dabar tapo rimta gamybine baze su dešimčia kvalifikuotų darbuotojų. Gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas. Visų pirma tai - krepšinio lentos iš grūdinto stiklo, akrilo plastiko, jachtinės faneros, taip pat keletas modelių krepšinio lankų. Sporto salėms projektuojame originalias konstrukcijas, kurios gali būti stacionarios arba pakeliamos, gaminame gimnastikos sieneles, suoliukus, įvairių dydžių čiužinius, sienų bei kolonų apsaugas, stacionarias ir teleskopines tribūnas, kitą inventorių. Lauko aikštelėms pasirinkimas dar didesnis - apie 20 modelių krepšinio stovų, atitinkančių net ir išrankiausius poreikius, lauko gimnastikos ir sporto prietaisus, teniso ir tinklinio stovus, rankinio ir futbolo vartus iš plieno ir aliuminio, liejame gumos granulių bei montuojame plastikines sportines dangas. Esame distribiutoriai kompanijos Sport System, gaminančios aukštos kokybės sportinę įrangą bei Stramatel, tiekiančios rezultatų švieslentes, tame tarpe sertifikuotas, atitinkančias tarptautinių sporto federacijų reikalavimus. Ypatingas dėmesys skiriamas kokybei ir savalaikiam užsakymų atlikimui. Dalyvaujame įvairiuose projektuose, tiekiame savo gaminius statybos bendrovėms.

Kita mūsų veiklos kryptis - profesionalūs ir buitiniai treniruokliai, atstovaujame garsias Europos ir pasaulio firmas. Body Craft - universalūs treniruokliai namams, mokykloms, viešbučiams, nedideliems sporto klubams. Tai išskirtinės kokybės treniruokliai, pasižymintys puikiu dizainu, tobula ergonomika ir išskirtiniu funkcionalumu. Vision Fitness - profesionalūs kardio treniruokliai, Flow Fitness - buitiniai bei rezidenciniai aukštos kokybės kardio treniruokliai už patrauklią kainą, lyginant su analogiškais kitų firmų produktais. Profesionalius jėgos treniruoklius pristatome tiesiogiai iš gamintojų, atliekančių žymių pasaulio firmų užsakymus, taip pat importuojame visą sporto „sunkiąją artileriją" - svorių diskus, hantelius, grifus bei smulkų inventorių.

Trečia Euroatleto veiklos kryptis - profesionali ir mėgėjiška nardymo įranga. Jau eilę metų dirbame su garsiais nardymo įrangos gamintojais - Tusa ir Water Proof, seac Sub, Sopras Sub. Euroatlete veikia vienintelis pabaltijyje 5 žvaigždučių PADI IDC centras, kuriame mokome nardyti, sertifikuojame tarptautiniu lygiu.

Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti ir patyrę darbuotojai, puiki psichologinė atmosfera, tai sąlygoja minimalią kadrų kaitą nuo pat įsikūrimo.


Atletas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su atletas.lt slapukų politika.

Sutinku